Świąteczne dylematy

Świąteczne dylematy

PODZIEL SIĘ

Boże Narodzenie to czas, kiedy najważniejsza powinna być rodzinna atmosfera, wyciszenie i odpoczynek. Tymczasem okazuje się, że często tym, co przed Świętami spędza nam sen z powiek, są… pieniądze.

Wg deklaracji i sondaży, przeciętny Polak zamierza wydać w tym roku na Boże Narodzenie ok. 720 złotych i tylko część tej kwoty przeznaczona zostanie na prezenty. Pozostałe środki pochłoną kwestie organizacyjne i dojazdy do mieszkających dalej członków rodziny. Dlatego nie dziwi fakt, że pieniądze to jeden z prezentów, które najczęściej pojawiają się wśród świątecznych życzeń składanych z opłatkiem w dłoni.

I choć pomysłów na zdobycie dodatkowych środków jest wiele, my polecamy Waszej uwadze szczególnie jeden, który od lat z powodzeniem stosujemy w praktyce. To udział w Targach – imprezach, które dzięki wyjątkowej specyfice i zgromadzeniu w jednym czasie wielu podmiotów i klientów z różnych branż, umożliwiają szybsze i skuteczniejsze nawiązanie relacji biznesowych i zdobywanie nowych projektów. Po prostu dają więcej: czasu, wiedzy, kontaktów i pieniędzy 😉

rys27-kolor-maly

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ