O bezpieczeństwie morskim w Amber Expo

O bezpieczeństwie morskim w Amber Expo

PODZIEL SIĘ

Ponad 130 firm z 15 krajów potwierdziło swój udział w 15. Bałtyckich Targach Militarnych BALT-MILITARY-EXPO, które odbędą się w Gdańsku w dniach 25-27 czerwca 2018 r. Targom towarzyszą Międzynarodowa Konferencja Naukowo – Techniczna NATCON oraz Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Ratownictwa Medycznego RESCUE EXPO. Impreza została objęta patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy.

Targi BALT-MILITARY-EXPO są nierozerwalnie związane z morzem i wybrzeżem. Koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa morskiego, systemach obronnych i ratownictwa na morzu i lądzie. Targi organizowane są w ścisłej współpracy z Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych oraz Inspektoratem Marynarki Wojennej. W tegorocznej edycji udział biorą czołowi producenci i dostawcy najnowszej generacji uzbrojenia, sprzętu oraz wyposażenia z Danii, Francji, Irlandii, Kanady, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii i z Polski.

Targom BALT-MILITARY-EXPO towarzyszą konferencje i wystawy:
☑ VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON
„Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa”
☑ 4. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Ratownictwa Medycznego RESCUE EXPO

Targi wizytowane są przez kadrę dowódczą i korpus oficerski Wojska Polskiego, formacje podległe Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wysokiej rangi przedstawicieli zagranicznych, związanych z branżą militarną. Do złożenia wizyty na targach zostały zaproszone delegacje szczebla ministerialnego z 40 krajów oraz korpus attaché wojskowych akredytowanych w Polsce.

Szczegółowe informacje dot. BALT-MILITARY-EXPO 2018 znajdują się na stronie: www.baltmilitary.pl.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ