AMBEREXPO zachęca: zagrajmy razem!

AMBEREXPO zachęca: zagrajmy razem!

PODZIEL SIĘ

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA zapraszają w dniach 18 – 19 listopada br. do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO w Gdańsku na 6. Targi GRA I ZABAWA, 15. edycję Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi – FESTIWAL GRAMY, STREFY – CZYTAMY, EDUKACJI i MALUCHA.

To imprezy oczekiwane, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród miłośników gier i innych rozrywek umysłowych. Ubiegłoroczną imprezę odwiedziło 10 tysięcy osób, a w festiwalowej wypożyczalni gier zanotowano rekordową liczbę 5 tysięcy wypożyczeń!

BO LUDZIE LUBIĄ GŁÓWKOWAĆ

GRAMY to ponad 700 tytułów gier planszowych w festiwalowej wypożyczalni i setki stolików zajętych non stop przez dwa dni imprezy. FESTIWAL GRAMY to także spotkanie z polską blogosferą planszówkową, tematyczne warsztaty, mini-turnieje oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

BO NAUKA TO ZABAWA!

Oferta wystawiennicza skierowana jest do dzieci i dorosłych, rodziców, właścicieli placówek edukacyjnych, nauczycieli na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych, pedagogów, terapeutów. Targi to także oferta handlowa najbardziej liczących się na rynku polskim producentów i dystrybutorów gier i zabawek. Wystawcy zabiorą dzieci w Świat Nauki i Fantastyki. Na chętnych czekać będą eksperymenty, roboty, Świat Małej Kolei, kostiumy COSPLAY, warsztaty z gier RPG. Dla bardziej aktywnych, w specjalnej strefie zabaw znajdą się zabawki do testowania, dmuchańce, bungee run, trampolina i wielkoformatowe gry. Nie zabraknie oczywiście elementów sportowych.

BO KSIĄŻKA TO TEŻ ROZRYWKA

Organizatorzy będą zapraszać także do rodzinnego spędzenia czasu z mądrym i zabawnym przyjacielem – z książką. W
strefie CZYTAMY znaleźć będzie można dużo dobrych książek dla dzieci i młodzieży, odbędą się spotkania z autorami, ilustratorami, warsztaty literackie i plastyczne dla dzieci i młodzieży, warsztaty dla rodziców, konkursy oraz wiele innych atrakcji z książką w roli głównej. Głównym partnerem Festiwalu jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku.

Targi ze względu na termin (18-19 listopada) stanowią świetną okazję do mikołajkowych i świątecznych zakupów. Przed nami weekend pełen emocji, wrażeń, edukacji i rozrywki!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.graizabawa.amberexpo.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ