Dbaj o formę! Zajrzyj na targi!

Dbaj o formę! Zajrzyj na targi!

PODZIEL SIĘ

Największe wydarzenie branży fitness w Polsce przyciągające profesjonalistów –menadżerów, właścicieli klubów fitness, siłowni i ośrodków sportowych, osoby planujące inwestycje w tej branży, przedstawicieli hoteli i ośrodków wypoczynkowych, czy SPA, a także trenerów personalnych, instruktorów oraz entuzjastów aktywnego stylu życia. FIT EXPO w Poznaniu odbędzie się w dniach 25-27 maja br.

Wydarzenie składające się z przestrzeni ekspozycyjnej, treningowej i szkoleniowej jest okazją do poznania nowości sprzętowych (nierzadko są to polskie premiery rynkowe), czerpania wiedzy merytorycznej i praktycznej od najlepszych specjalistów branży fitness, spotkań z gwiazdami sportu oraz doskonalenia się w wybranych formach aktywności ruchowej podczas warsztatów i eventów treningowych.

Stałymi punktami programu wydarzeń FIT-EXPO są autorski Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje dostarczający wiedzy i inspiracji z zakresu nowoczesnego marketingu i zarządzania klubami fitness i siłowniami. Ponadto w programie targów jest bijąca rekordy popularności Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar z udziałem najlepszych instruktorów fitness z całego świata.

W roku 2017 targi odwiedziło blisko 7.000 profesjonalistów, którzy zapoznali się z ofertą prawie 100 wystawców, prezentujących co najmniej 50 nowości. Aż 1300 instruktorek, instruktorów fitness i pasjonatów zajęć grupowych ćwiczyło jednocześnie w trzynastu strefach treningowych w ramach EU4YA by tiguar.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ