EWMA – największa konferencja w historii EXPO Kraków

EWMA – największa konferencja w historii EXPO Kraków

PODZIEL SIĘ

Największa konferencja w dotychczasowej historii obiektu. Specjalnie z tej okazji do istniejących sal konferencyjnych dobudowano dwie kolejne. Sto dwadzieścia stoisk na hali Dunaj i Wisła. Trzy i pół tysiąca uczestników. Tak zapowiada się 28. Konferencja Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA, która potrwa od 9 do 11 maja br. Dla EXPO Kraków to przedsięwzięcie wyjątkowe. Jest ukoronowaniem rozpoczętych cztery lata temu negocjacji, które zakończyły się sukcesem i organizacją największej konferencji w obiekcie przy ul. Galicyjskiej 9.

Rozmowy na temat miejsca, które w pełni sprostałoby wysokim wymaganiom stawianym przez organizatorów, trwały od 2014 roku. To pokazuje jak istotny był dobór odpowiedniej przestrzeni. Ostatecznie okazało się, że EXPO Kraków to jedyny w regionie obiekt, potrafiący spełnić wymagania, jakie niesie za sobą organizacja tak szeroko zakrojonego wydarzenia – konferencji połączonej z dużą wystawą.

EWMA będzie odbywać się w dziewięciu salach konferencyjnych, z których dwie (każda mieszcząca 600 osób) zostały wybudowane w EXPO Kraków specjalnie na  potrzeby tego wydarzenia.

Części konferencyjnej towarzyszyć będzie imponująca wystawa producentów i dostawców sprzętu medycznego oraz produktów do pielęgnacji i leczenia ran. Halę Dunaj i Wisła wypełni w sumie blisko 120 stoisk.

O najważniejszych wynikach badań i odkryciach naukowych w medycynie zabiegowej debatować będą specjaliści z całego świata. Łącznie w konferencji weźmie udział 3500 osób, a wśród nich znajdzie się wielu wybitnych przedstawicieli świata nauki.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ