Festiwal Przedmiotów Pięknych Kolorowe Jarmarki w Lublinie

Festiwal Przedmiotów Pięknych Kolorowe Jarmarki w Lublinie

PODZIEL SIĘ

Tegoroczna, czwarta już edycja Festiwalu Przedmiotów Pięknych Kolorowe Jarmarki odbędzie się w dniach 25-26 listopada. Organizator – Targi Lublin S.A. zapraszają na nią wszystkich zainteresowanych pięknymi, oryginalnymi przedmiotami tworzonymi z pasją i precyzją przez artystów i rzemieślników, jak również miłośników dobrego jedzenia.

Festiwal Kolorowe Jarmarki to spotkanie ze sztuką ludową i artykułami hand made, okazja do rozmów z twórcami przedmiotów artystycznych oraz warsztaty artystyczne dla najmłodszych. Wśród asortymentu prezentowanego podczas Festiwalu będzie można znaleźć m.in.: tekstylia (odzież z wełny, lnu, jedwabiu, czapki, kominy, torebki), wyszukane elementy wyposażenia wnętrz, ręcznie robione mydła i wiele innych niezwykłych produktów.

Termin festiwalu to również idealny moment na zaopatrzenie się w prezenty mikołajkowo-świąteczne dla naszych najbliższych. Oprócz typowych dekoracji bożonarodzeniowych takich jak bombki, stroiki, czy wianki, znaleźć będzie można także  przedmioty idealne na prezent – oryginalną biżuterię, wyroby z bursztynu, ceramikę, ręcznie malowaną porcelanę.

Kolorowe Jarmarki to także okazja do degustacji i zakupu wyrobów przygotowanych na bazie produktów naturalnych. Podczas Festiwalu w Strefie Żywności pojawi się żywność regionalna, tradycyjna, ekologiczna, bio-produkty. Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili już producenci m.in.: serów, wędzonych wędlin i ryb, pieczywa (chleby na naturalnym zakwasie, obwarzanki), wyrobów cukierniczych, miodów. Jako nowość na Kolorowych Jarmarkach pojawi się żywność pochodząca z Azerbejdżanu.

W tym samym czasie  odbędzie się trzecia edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych, które zyskały miano największej piwnej imprezy w Lublinie. Targi to kilkadziesiąt browarów z Polski i zagranicy oraz ogromny wybór piw, które ciężko znaleźć w sklepie.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ