Grupa MTP TOP MARKĄ wśród organizatorów targów i wystaw!

Grupa MTP TOP MARKĄ wśród organizatorów targów i wystaw!

PODZIEL SIĘ

Grupa MTP otrzymała tytuł TOP Marka wśród organizatorów targów i wystaw. Należący do niej ośrodek targowy Międzynarodowe Targi Poznańskie został uznany za jedną z najsilniejszych marek w Polsce obok takich brandów jak Coca-Cola, Apple i E.Wedel.

Magazyn „Press” i „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” przeanalizował publikacje o 500 brandach i stworzył największy ranking medialności brandów na polskim rynku – Top Marka 2019. W badaniu wyselekcjonowano 50 branż najczęściej pojawiających się w mediach. W każdym z sektorów wyłoniono 10 brandów, o których wzmiankowano najwięcej. W kolejnym etapie szczegółowo przeanalizowano materiały dotyczące każdej marki, biorąc pod uwagę przyjęte wskaźniki, decydujące ostatecznie o sile brandu.

Opiniotwórczy raport powstał w oparciu o szczegółową analizę 73 mln informacji z prasy, internetu i social media opublikowanych między 1 lipca 2018 a 30 czerwca 2019 roku, a jego metodologię stanowiły trzy kluczowe filary: liczba publikacji, ich zasięg i wydźwięk.

Wśród  organizatorów targów i wystaw najbardziej rozpoznawalne już po raz drugi okazały się Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na dalszych miejscach znalazły się ośrodki z Katowic, Warszawy, Kielc i Trójmiasta.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ