Jesienny Kiermasz Ogrodniczy w Centrum Targowym PARK

Jesienny Kiermasz Ogrodniczy w Centrum Targowym PARK

PODZIEL SIĘ

Jesień to wyjątkowy okres dla ogrodników, nie tylko za sprawą zbiorów, ale także pilnych prac i zabiegów, które wiosną pozwolą cieszyć się nam pięknym ogrodem lub balkonem! Targi Toruńskie w dniach 9-10 zapraszają na Jesienny Kiermasz Ogrodniczy.

Najbliższe tygodnie to najlepszy moment na zakładanie trawników, sadzenie drzew, iglaków, krzewów, cebulek, bylin i innych roślin, które pozwolą cieszyć oko pięknym wyglądem już za kilka miesięcy.

Wychodząc naprzeciw działkowcom i właścicielom ogrodów, Targi Toruńskie Sp. z o.o. organizuje piątą edycję Jesiennego Kiermaszu Ogrodniczego, która odbędzie się w dniach 9 i 10 września w godzinach od 9.00 do 17.00.

Zielono mi!

Na Jesiennym Kiermaszu Ogrodniczym swoją ofertę przedstawią ogrodnicy, sadownicy, szkółkarze, floryści, pszczelarze i architekci krajobrazu. Dla wszystkich amatorów zieleni to wyjątkowa okazja do zapoznania się z pełną ofertą drzew i krzewów ozdobnych, liściastych jak i iglastych. Wszystko będzie można kupić na miejscu oraz zasięgnąć cennych porad u fachowców jak przygotować swój ogród do zimy i co zrobić, by zakupione rośliny kwitły w nim zdrowo i okazale. Dodatkowo, goście Centrum Targowego PARK dowiedzą się o nowościach kwiatowych na polskim rynku, w dziedzinie wystroju balkonów i tarasów.

W kiermaszowej ofercie nie zabraknie niczego, co potrzebne jest działkowcom i miłośnikom ogrodów. Wystawcy zaprezentują szeroką gamę iglaków, kwiatów ogrodowych i domowych. Ponadto, na kiermaszu znajdą się m. in.: drzewka owocowe, drzewka i krzewy ozdobne, cebulki kwiatów, byliny i bulwy kwiatowe, trawy ozdobne, krzewy róż, winorośla, rośliny wieloletnie, wrzosy, lawendy oraz odmiany roślin, takie jak: jagody goji, borówka amerykańska czy mini kiwi. Nie zabraknie ziół, a także miodów z tegorocznych zbiorów.

Szczegółowe informacje na stronie: www.targitorunskie.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ