Jubileuszowe 25. Targi Stacja Paliw

Jubileuszowe 25. Targi Stacja Paliw

PODZIEL SIĘ

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW to niemal rówieśnik przemian ustrojowych i gospodarczych, które nastąpiły w Polsce po 1989 r. Pierwsze odbyły się w okresie, kiedy rzesze przedsiębiorczych Polaków postanowiły „wziąć sprawy w swoje ręce” i otworzyć własny biznes. Dla wielu „strzałem w dziesiątkę” okazała się inwestycja w stację paliw. Targi STACJA PALIW odbędą się w dniach 9-11 maja w EXPO XXI w Warszawie.

Rosnący w siłę prywatny handel szukał miejsca, gdzie każdy przedsiębiorca będzie mógł zaprezentować swoje usługi, a także sprawdzić co oferuje rynek. Dlatego w 1993 r. Polska Izba Paliw Płynnych, wsłuchując się w głos branży, postanowiła zorganizować Międzynarodowe Targi STACJA PALIW.

Głównym celem, akcentowanym przez organizatora, było stworzenie wystawy umożliwiającej spotkanie właścicieli stacji paliw, przedstawicieli rafinerii, firm zajmujących się hurtowym obrotem paliwami oraz organizacji i instytucji działających na rynku paliwowym. – Już pierwsza edycja Targów spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem, gromadząc wystawców z kraju i zagranicy oraz liczne grono zwiedzających. W kolejnych latach było podobnie. Cieszymy się, że Międzynarodowe Targi STACJA PALIW spotkały się z tak pozytywnym odbiorem branży, dając
inspirację do działań w sektorze naftowym – mówi Halina Pupacz, Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW z biegiem czasu coraz bardziej rozszerzały swoją ofertę. Dziś jest to nie tylko pokaz nowoczesnych produktów i usług, ale również wiele wydarzeń dodatkowych jak: Forum Dyskusyjne, Strefa Eksperta, Akademia Przedsiębiorcy, Strefa Cystern, Miasteczko Myjni czy Konkurs „Produkt Roku”, promujący najlepsze rozwiązania na rynku. Wszystko to sprawia, że Targi są cenione przez uczestników rynku oraz zbierają wiele pozytywnych opinii. – Bez mała od samego początku bierzemy udział w spotkaniach Międzynarodowych Targów STACJA PALIW organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Przez te wszystkie lata
majowa impreza na trwale wpisała się w kalendarz naszej firmy. Nie wyobrażamy sobie, aby ktoś, kto chce się liczyć w branży paliwowej, mógł opuścić tak ważną imprezę. Nam się to w ostatnich dwudziestu latach nie zdarzyło – mówi Krzysztof Kozłowski, dyrektor operacyjny sieci stacji partnerskich BP Europa SE Oddział w Polsce. Podobnego zdania jest bardzo wiele firm, które zaprezentowały tu swoje produkty i usługi, zdobywając nowe rynki zbytu i poszerzając kręgi biznesu.

Więcej informacji na: www.targi.paliwa.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ