KIDS’ TIME 2019 – jubileuszowa edycja targów dziecięcych w Kielcach

KIDS’ TIME 2019 – jubileuszowa edycja targów dziecięcych w Kielcach

PODZIEL SIĘ
Tradycyjnie już, X Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME ściągną do Targów Kielce liderów branży dziecięcej z całego świata. Kielecka wystawa uznawana jest za jedną z największych tego typu na świecie. Jubileuszowa – 10 edycja wydarzenia zapowiada się spektakularnie.
Branża artykułów dla matki i dziecka w rozkwicie

Stabilną sytuację rynku produktów dla matki i dziecka doskonale odzwierciedla doskonała kondycja kieleckiej wystawy. Trzy targowe dni, to hale wystawienniczye wypełnione najnowszymi osiągnięciami branży. Prezentują je producenci i dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła ich ponad 500. Wśród firm, które zdecydowały się na udział w targach, znaleźli się przedstawiciele 21 krajów świata, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Ekspozycja, którą w ubiegłym roku odwiedziło ponad 7 500 branżowych zwiedzających, zajęła ponad 19 000 metrów w siedmiu halach stacjonarnych i specjalnie skonstruowanej, na potrzeby wystawy, hali mobilnej H. Dziesiąta edycja targów będzie odbywała się już na 9 halach. Z uwagi na ogromną liczbę zgłoszeń, zbudowane zostaną dwie dodatkowe hale mobilne: H i I. Debiutująca hala I stanie się królestwem gier (zarówno retro jak i tych bardziej nowoczesnych).

targi branży dziecięcej kids time 2018 - wanienki, akcesoria dla niemowląt Międzynarodowy charakter KIDS’ TIME

Wciąż rosnąca liczba wystawców spoza granic Polski, międzynarodowe autorytety i wizyty delegacji zagranicznych – to niezbity dowód na to, że kielecka impreza stanowi istotny punkt na międzynarodowej mapie targów poświęconych produktom dla najmłodszych. Podobnie jak w latach ubiegłych, wystawa już na tym etapie, wzbudza duże zainteresowanie firm, a swój udział potwierdzili liderzy branży. Wśród wystawców znajdą się zatem reprezentanci topowych marek z Polski i zagranicy. Jednak nie tylko.  – Targi cieszą się przychylnością dużych marek, ale nie tylko. Nie ma chyba lepszego otoczenia do udanego debiutu niż KIDS’ TIME. – mówi menedżer projektu Aldona Matla.

Merytorycznie dla branży dziecięcej

Tradycyjnie już podczas targów pojawią się seminaria i warsztaty z udziałem profesjonalistów, a także wizyty przedstawicieli prasy zagranicznej. W ramach obchodów jubileuszu wystawy, zaplanowano szereg atrakcji. Targi to także okazja do spotkań firm z przedstawicielkami blogosfery parentingowej z całej Polski. Dotychczas targi odwiedziło ich ponad 50. W czasie spotkań z wystawcami, zapoznają się z najnowszą ofertą produktową firm branży dziecięcej oraz ich rynkowymi hitami.

X edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME już od 20 do 22 lutego 2019 w Targach Kielce.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ