Motoryzacyjna podróż do przeszłości

Motoryzacyjna podróż do przeszłości

PODZIEL SIĘ

Auto Nostalgia to podróż, którą przenosimy się w przeszłość – pełna emocji i wzruszeń, niespełnionych marzeń o kultowych pojazdach i wspomnień z dzieciństwa.

Targi będą zlokalizowane w Warszawie na Stadionie PGE Narodowym. Auto Nostalgia to targi, na których będzie można zobaczyć wiele ciekawych ekspozycji zarówno z kategorii youngtimerów, jak i samochodów klasycznych. Targi te to prawdziwy raj dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów i motocykli. Auta z demoludów, Europy Zachodniej czy zza oceanu. Samochody osobowe, terenowe czy użytkowe; przeznaczone do wyścigów lub luksusowe – każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważniejsze – niektóre z pojazdów są na sprzedaż. Auto Nostalgia to nie tylko wystawa, ale także miejsce z którego można wyjechać nowo zakupionym klasykiem.

Wystawie pojazdów towarzyszy oferta firm specjalizujących się w ich odnawianiu czy imporcie. Każdy, kto już posiada klasyka znajdzie szeroką ofertę akcesoriów do jego pielęgnacji czy ulepszenia.

Zwiedzający mogą się wczuć w klimat epoki odwiedzając stoiska z gadżetami w klimacie tamtych lat. Plakaty, modele samochodów czy ubrania lub np. sprzęt grający pozwalają na prawdziwie nostalgiczną podróż.

Organizator poznańskiego Retro Motor Show – Międzynarodowe Targi Poznańskie nawiązują bliską współpracę z organizatorem Auto Nostalgii w Warszawie. Cel jest jeden: zaprezentować jeszcze więcej klasycznych samochodów i związanych z nimi usług na dwóch imprezach: wiosennej na Stadionie Narodowym w Warszawie i jesiennej na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.autonostalgia.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ