Motoryzacyjne targi w Toruniu

Motoryzacyjne targi w Toruniu

PODZIEL SIĘ

W najbliższy weekend w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu odbędą się XI Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR.    Organizatorem wydarzenia są Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Podczas motoryzacyjnego weekendu swoją ofertę przedstawią m.in. Novum Motors, Auto Reve, AJ Motors, Auto Styl, Auto-Mar Pomoc, Toyota Bednarscy czy Lexus Trójmiasto.

W obiektach zlokalizowanych przy Szosa Bydgoska 3 będzie można zobaczyć nowe modele Renault Koleos, Renault Scenic, Forda KA i Forda Fiestę czy Peugota 308. AJ Motors – dealer Volkswagena w Toruniu zaprasza z kolei na premierę Arteona, a Toyota Bednarscy zaprezentuje pełną gamę aut z napędem hybrydowym, w tym nową Toyotę Yaris po faceliftingu. Nowością w gamie aut hybrydowych Toyoty będzie prezentowany model Prius Plug-in drugiej generacji, czyli auto z możliwością ładowania również z gniazda elektrycznego.

Podczas tegorocznej edycji targów Zespół Szkół Samochodowych w Toruniu zaprezentuje wybrane pojazdy znajdujące się w zbiorach Szkolnego Muzeum Motoryzacji. Zwiedzający otrzymają także wszelkie informacje o kierunkach kształcenia oraz możliwościach zatrudnienia po ukończeniu szkoły.

Kierowcy na targach znajdą także oferty kompleksowej pomocy powypadkowej. Na stoisku Auto-Mar Pomoc będzie można dowiedzieć się o bezpłatnym wynajmie aut z OC sprawcy. Z kolei na stoisku Hurtozbyt & MCPOL będzie możliwość sprawdzenia sprawności akumulatora przed okresem jesienno-zimowym.

XI Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR odbędą się w dniach 7-8 października w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ