Najpiękniejsze gołębie w Targach Kielce w najbliższy weekend

Najpiękniejsze gołębie w Targach Kielce w najbliższy weekend

PODZIEL SIĘ
Miłośnicy pięknych i rzadkich gołębi spotkają się w Kielcach podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza od 26 do 27 stycznia 2019.

Podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawi się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Zeszłoroczną wystawę, która od 27 do 28 stycznia odbyła się w Targach Kielce, odwiedziło blisko 5 800 zwiedzających. Obejrzeli oni 4500 najpiękniejszych gołębi ze 177 ras, a także 404 okazy drobiu ozdobnego w 44 rasach.

W halach Targów Kielce pośród wielu wspaniałych gołębi można było znaleźć tak ciekawe rasy jak  maściuch polski czy kapucyn staroholenderski. Na pewno najbardziej popularne na kieleckiej wystawie  były polskie długodziobe lotne, zwane również srebrniakami. Wśród drobiu ozdobnego wyróżniały się natomiast ogromne bojowe gęsi z Rosji, rasa niezwykle rzadko spotykana w naszym kraju. Wydarzenie organizowane w Targach Kielce to także okazja  dla hodowców do zaopatrzenia się w najlepszej jakości akcesoria dla gołębi, odżywki dla gołębi oraz karmy dla tych ptaków.

Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza 2019 zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie edycje wydarzenia organizowane w Targach Kielce. Zapraszamy od 26 do 27 stycznia.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.targikielce.pl/pl/ogolnopolska-wystawa-golebi.htm

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ