Nowoczesne windy i usługi dla nieruchomości w Targach Kielce

Nowoczesne windy i usługi dla nieruchomości w Targach Kielce

PODZIEL SIĘ

 

Trwają Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT,  które 18 października rozpoczęły się w Targach Kielce. Jest to jedyna biznesowa wystawa branży dźwigowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród 108 firm z 17 krajów znaleźć można miedzy innymi takie produkty jak windy bez maszynowni, windy z sufitami 3D i szklanymi podłogami. Wystawie towarzyszy po raz pierwszy Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO oraz III Międzynarodowy Salon Techniki Parkingowej EUROPARKING. 

W programie targów EURO-LIFT przewidziano konferencje i fachowe szkolenia, skupiające najlepszych specjalistów. W tym roku już ponad 100 wystawców z 17 krajów reprezentujących branżą dźwigową oraz obsługę  nieruchomości zdecydowało się zaprezentować swoje produkty i usługi w Targach Kielce.

O bezpieczeństwie i modernizacji dźwigów w Targach Kielce

Ocenia się, że spośród eksploatowanych w Polsce 80 000 dźwigów osobowych niemal połowa wymaga natychmiastowej wymiany na bardziej energooszczędne i lepiej dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a nade wszystko – na zgodne z coraz wyższymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa. Nakłada je w pierwszej kolejności unijna norma SNEL, zgodnie z którą w zasadzie każda winda po 20 latach użytkowania powinna być wymieniona.

Polskie Stowarzyszanie Producentów Dźwigów, w ramach targów, organizuje międzynarodową konferencję „Modernizacje i bezpieczeństwo dźwigów”. Spotkanie poruszy tematy, które aktualnie są istotne dla branży, wskaże trendy i nowości w systemach dźwigowych, jakie są widoczne na rynku europejskim, a także wyznaczy dobre praktyki oraz proekologiczne zastosowanie dźwigów. Jednym słowem konferencja spojrzy kompleksowo na całą branżę, a w gronie prelegentów znajdą się specjaliści między innymi z European Lift Association – organizacji zrzeszającej wszystkie organizacje dźwigowe, działające w Europie oraz Urzędu Dozoru Technicznego.  Konferencja odbędzie się 19 października, tj. drugiego dnia targów.

Nowy akcent – Salon Obsługi i Utrzymanie Nieruchomości

Szóste Forum dla Zarządców, które odbędzie się 19 października poruszy temat optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości oraz wyłoni laureatów konkursu Zarządca Roku 2016 – Lider Rynku Nieruchomości.  Całe wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych, zarządcom nieruchomości, kadrze menadżerskiej spółdzielni mieszkaniowych, zarządcom zasobów komunalnych. Swoją ofertę przedstawią firmy budowlane, instalacyjne, elektrotechniczne, dostawcy ciepła i energii, producenci oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banki, firmy ubezpieczeniowe czy firmy sprzątające.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ