Odkryj pasję do sportu na targach Fit Expo!

Odkryj pasję do sportu na targach Fit Expo!

PODZIEL SIĘ

Program wydarzeń towarzyszących targom Fit Expo jest imponujący i wszechstronny. Dopracowany merytorycznie, by wspierać branżę fitness i atrakcyjny dla osób aktywnie uprawiających sport. Dyfuzja pozytywnej fitnessowej energii na Międzynarodowych Targach Poznańskich już od najbliższego piątku!

Miłośnicy fitnessu będą mogli ćwiczyć od rana do wieczora. Oferta zajęć, treningów i atrakcji sięga od sesji jogi do bokserskich sparingów, a sobotnia gala sportów walki Poznań Fight Show Night to mocne i porywające show. 

Trening z Fit Gwiazdami Internetu

Na Fit Expo pojawią się znani trenerzy, którzy na co dzień prowadzą sportowe blogi oraz kanały w mediach społecznościowych. Grono najlepszych influencerów na Fit Expo to: Olga Lipczyńska Trener Personalny, Ola Żelazo, czyli trenerka.info, Agata Dąbrowska – Fit by Agata, Kasia Rodzik – Maliszewska – kasia_m_fitness oraz Kamil Holka i Tomasz Choiński. Możliwość wspólnego treningu i rozmowy z osobowościami ze świata fitnessowego to coś na co czekają najwięksi fani! W programie treningów z Fit Gwiazdami Internetu pojawiły się następujące zajęcia i treningi: Huragan Workout – mocne kardio i solidne wzmocnienie całego ciała z Tomaszem Choińskim, trening bokserski z Kamilem Holką, mix jogi i pilatesu z Olą Żelazo (trenerka.info), powrót do formy po porodzie z Trener Personalny Olga Lipczyńska, modelowanie sylwetki z Agatą Dąbrowską (Fit by Agata) i zajęcia z prawidłowego pozowania w zawodach bikini fitness z Katarzyną Rodzik Maliszewską (kasia_m_fitness).

Open Stage – trenuj z najlepszymi trenerami z topowych klubów!

Na co dzień kluby sportowe prześcigają się w najlepszych ofertach dla klientów. Co decyduje o tym, że chcemy lub po prostu lubimy ćwiczyć w tym, a nie innym miejscu, albo właśnie z tym trenerem? Wyboru będzie można dokonać na Fit Expo!

W ramach Open Stage zajęcia prowadzić będą trenerzy z klubów: Fabryka Formy, City Fit, Perfect Body, Loft Fitness. Zajęcia, w których warto wziąć udział to: Zumba, Total Body, Les Mills BODYCOMBAT, Kettlebells, Aerobox, Flexible Steel, a także pokaz Pole Dance. A sesje jogi dodadzą energii nie tylko ciału, ale i ukoją ducha.

Kto się zmierzy z Open Stage na Fit Expo, gdzie trenerzy ze zgłoszonych klubów, jeden po drugim będą prowadzić fantastyczne treningi ? Cały majowy weekend – 25 i 26 maja – non stop pełni wigoru i absolutnie oddani fitnessowej pasji będą zarażać miłością do sportu.

Sparingi bokserskie oraz zawody crossfit

Każdy kto pragnie spróbować swoich sił w walce, chciałby potrenować pod okiem doświadczonych trenerów, a następnie zmierzyć się w sparingach bokserskich to koniecznie musi przybyć na Fit Expo! Podczas wydarzenia na ringu eksperci pokażą jak trenować, aby osiągać lepsze wyniki oraz powiedzą, na co należy zwrócić uwagę, aby poprawnie wykonywać wybrane ćwiczenia. Na odważnych czekają sparingi, które pozwolą spróbować swoich sił w bezpośredniej walce z przeciwnikiem w ringu. Wydarzenie to przeznaczone jest dla osób początkujących, które dopiero niedawno rozpoczęły swoją przygodę z boksem.  

Zawody Personal Record DAY II to z kolei profesjonalnie przygotowane zawody w formule crossfit. O jak najlepsze wyniki rywalizować będą zawodnicy czterech kategorii: open men, open women. Uczestnicy zmierzą się z przekrojowymi treningami wymagającymi umiejętności z zakresu lekkoatletyki, gimnastyki i podnoszenia ciężarów. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób średniozaawansowanych.

Poznań Fight Show Night, czyli największe wydarzenie dla fanów sportów walki

W sobotę 25 maja 2019 r. o godz. 20:00 w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będziemy świadkami wyjątkowego wydarzenia, które zgromadzi największych fanów MMA oraz boksu.

Podczas Gali Poznań Fight Show Night do walki staną zawodnicy z najlepszych klubów w Polsce oraz z zagranicy. Zgromadzona publiczność będzie mogła zobaczyć reprezentantów na co dzień ćwiczących w klubach takich jak: Ankos MMA, MMA Devil, Czerwony Smok, Boks Poznań, Silesia Boxing, Ring Riders Gdynia, Power Zone 21, Rio Grappling Ostrów Wlkp. i wielu innych.

Pośród uczestników nie zabraknie gości z zagranicy, którzy reprezentując swoje klubu będą walczyć o zwycięstwo w stolicy Wielkopolski. W ringu naprzeciwko siebie staną m.in. Łukasz Dziudzia – Kamil Kraska, Jakub Mroczkowski – Mykolay Zakovorotnyi, Michał Krawczyk – Przemysław Kacieja, Błażej Nowak – Piotr Brzoska oraz inni zawodnicy, którzy są prezentowani na profilu wydarzenia na Facebook’u „Poznań Fight Show Night”. Walką wieczoru będzie starcie Bartłomieja Grafki i Oleksandra Streckiego.

Podczas Gali obejrzymy aż osiem pojedynków: cztery w formule MMA oraz cztery walki bokserskie. W trakcie starć z pewnością nie zabraknie precyzyjnych i silnych ciosów oraz szybkich uników, które będą tylko podgrzewać atmosferę całego wydarzenia wśród zgromadzonej publiczności.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.fitexpo.com.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ