Piękne okazy ptaków ozdobnych i dyskowców tylko w Poznaniu

Piękne okazy ptaków ozdobnych i dyskowców tylko w Poznaniu

PODZIEL SIĘ

W dniach 25-27 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się dwa bardzo interesujące wydarzania. Jedno z nich dotyczy akwarystyki, drugie dedykowane jest miłośnikom ptaków ozdobnych. Do udziału w Salonie Zoologicznym AQUA&ZOO zapraszamy wszystkich, którzy pragną przenieść się niezwykle egzotyczny świat zwierząt.

Bogatą ekspozycję będzie można podziwiać w pawilonie 11. Cześć akwarystyczna przeniesie zwiedzających w intrygujący, podwodny świat najpiękniejszych okazów dyskowców, które prezentowane będą w przestronnych akwariach. Program wydarzeń urozmaicą Mistrzostwa Polski Dyskowców i Żaglowców, które odbywają się raz na dwa lata. Mistrzostwa Polski Dyskowców to bardzo widowiskowy konkurs wzbudzający wiele emocji. Wszystkie gatunki ryb, które z pewnością zachwycą feerią barw i kształtów, prezentowane będą w zbiornikach imitujących naturalne warunki.  Kolorowym i bardzo widowiskowym okazom ryb towarzyszyć będzie wystawa ptaków egzotycznych i IV edycja Pucharu Polski Papug. Tutaj hodowcy zaprezentują papugi m.in. z Australii, Azji Południowej, Afryki, Ameryki Południowej oraz Środkowej. Uczestnicy Salonu będę mieć niepowtarzalną okazję zobaczyć te piękne ptaki w środowisku zbliżonym do naturalnego. Podczas wydarzania nie zabraknie też oswojonych okazów, które z chęcią zbliżają się do ludzi.  Dodatkową atrakcją będzie też Otwarty Konkurs Kanarków i Ptaków Egzotycznych, w ramach którego będzie można zobaczyć mniejsze, ale za to przepięknie umaszczone ptaki.

Osoby zainteresowane udziałem w Salonie Zoologicznym AQUA&ZOO mogą kupić bilety na miejscu
w kasie lub wcześniej przez Internet. Sprzedaż online odbywa się na portalach Ticketmaster i Tixer.

W tym samym czasie na terenach targowych odbędzie się też inne wydarzenie: Tragi HOBBY – spotkania ludzi z pasją skierowane do pasjonatów modeli, LEGO, gier planszowych i komiksów, samochodów RC.

Więcej informacji o targach na stronie internetowej www.aquazoo.mtp.pl

 

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ