Po prostu piękny weekend!

Po prostu piękny weekend!

PODZIEL SIĘ

330 firm i marek z Polski oraz zagranicy, możliwość testowania i zakupu produktów w promocyjnych cenach, ponad 50 wydarzeń z udziałem światowej sławy mistrzów sztuki fryzjerstwa i wizażu, emocjonujące konkursy, trendy i nowości, porady ekspertów – 22. edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA zapowiada się fantastycznie. Warto tu być! Bo to po prostu piękne targi!

Brazylijska samba, pełne przepychu kolory, pióra … po prostu Karnawał w Rio! W tak niezwykły sposób – pokazem z udziałem finalistek Mistrzostw Wizażu i Stylizacji –  oficjalnie rozpoczną się Targi Uroda. Od tej chwili będzie kolorowo, intensywnie i inspirująco, bo program wydarzeń wypełniony jest co do minuty – pokazami mistrzów fryzjerstwa i wizażu, prestiżowymi konkursami i mistrzostwami. Tu odbędzie się Finał 20-lecia Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej z pokazami mistrzów i benefisem Jolanty Wagner z okazji jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej. Tu odbywać się będą się gale i ceremonie wręczenia nagród w licznych konkursach towarzyszącym Targom.
W sobotę będzie można spotkać się z Gośćmi Specjalnymi Targów – makijażystą gwiazd Harry J Glam (pokaz makijażu „Gwiazdy na czerwonym dywanie”) oraz dziennikarką i prezenterką Dorotą Gardias (pokaz makijażu telewizyjnego). A także Dorotę Freaks tegoroczną zwyciężczynię NYX Face Awards, która zaprezentuje niezwykły pokaz mrocznej charakteryzacji The Devil’s Face. W niedzielę z makijażystką gwiazd Kasią Zarembą (pokaz Red Carpet Makke-Up) oraz mistrzami świata i Polski we fryzjerstwie  z tegorocznym mistrzem świata z Paryza w kongruencji Hir Tattoo Design Piotrem Karczewskim.

DEERY DO KĄPIELI I AKADEMIA czyli premiery

Podczas tegorocznej edycji URODY nie zabraknie nowości. KONGRES KOSMETOLOGICZNY – AKADEMIA TARGÓW URODA (sobota), gdzie najwyższej klasy eksperci w dziedzinie kosmetologii przedstawią trendy i kierunki rozwoju kosmetyki profesjonalnej, zastosowania najnowszych technologii w kosmetyce. ZATOKA PIĘKNA, to strefa, gdzie będzie można  dowiedzieć się wszystkiego o zabiegach medycyny estetycznej. W programie wykłady, konsultacje ze specjalistami oraz debata. W STREFIE EKO URODA będzie można kupić kosmetyki naturalne, ekologiczne i wegańskie polskich manufaktur i producentów. Wziąć udział w warsztatach tworzenia własnych kosmetyków, pokazy produkcji kosmetyków naturalnych, a także nauczyć się  japońskiego masażu twarzy.

DZIEŃ FRYZJERA – mistrzowie nożyczek i grzebienia w akcji

Targowa niedziela tradycyjnie już poświęcona fryzjerskim trendom, rozpocznie się niezwykle – Konkursem „FAST FADE FIGHT”. To będzie  walka fryzjerów na szybkość i precyzję w wykonaniu strzyżenia męskiego skin fade w 15 minut! Pojedynki odbywać się będą w oktagonie, a sędziować je będzie międzynarodowe jury.

Dalej, będzie równie ciekawie. Mateusz Kępka (wicemistrz Świata we fryzjerstwie artystycznym) zaprezentuje najnowsze trendy fryzur wieczorowych, a Wojciech Karwat (World Champion Barber) i Beata Lewczuk (wicemistrzyni Europy i Eurazji) wykonają pokaz SUPER BARBER.

Międzynarodowy team Juran ART Group w pokazie New Grunge zaprezentuje co jest modne wśród młodzieży z największych miast europejskich. Natomiast w czasie warsztatów instruktorzy przedstawią schematy nowoczesnych salonowych strzyżeń.

Przez cały dzień będzie można też dopingować ponad 100 uczestnikom biorącym udział w konkursach fryzjerskich (13. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN, 6. Konkurs Międzyszkolny OPEN HAIR CUP 2019, 55 Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego).

Poprosimy o uśmiech 😊

URODZIE towarzyszy akcja charytatywna Czesanie za uśmiech, której celem jest wsparcie podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom i promocja młodych talentów fryzjerskich. Jak co roku za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek uczniowie szkół będą czesali chętne osoby. Uśmiechajmy się często! Nie tylko podczas Targów.

LOOK &LEARN – wykłady, warsztaty, szkolenia, prezentacje

Targi URODA to także okazja do doskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji. Swoją wiedzę wzbogacić będzie można na specjalistycznych wykładach z zakresu podologii (Kongres Podologiczny, Gdańska Konferencja Podologiczna), kosmetologii (Kongres Kosmetologiczny AKADAEMIA TARGÓW URODA), bezpieczeństwa zabiegów upiększających (Odpowiedzialność za piękno, Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.  Poznać nowatorskie techniki regeneracji skóry,  a także zdobyć wiedzę, jak zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług w branży beauty za pomocą SOCIAL MEDIA.

CZAS NA RELAKS

Po wielu emocjach czas na chwilę wytchnienia w specjalnie przygotowanych STREFACH RELAKSU. Tu będzie można naładować baterie na dalsze szaleństwo zakupów i udział w kolejnych punktach programu. Na najmłodszych zaś czekać będzie pełna atrakcji STREFA DLA DZIECI, a szalone warkoczyki, koki i kucyki wykonają fryzjerzy z przyjaznego dzieciakom i rodzicom z gdańskiego Salonu CZUPRYNKI.

W STREFIE MODY Creative Zone by Maarwin&Ismena będzie można zasięgnąć porad stylistów i wizażystów, spotkać się z blogerami i fotografami oraz poznać najnowsze trendy w modzie na sezon 2020.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.rodatargi.amberexpo.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ