Polska Izba Przemysłu Targowego uczestnikiem VIII Gremium Ekspertów Turystyki

Polska Izba Przemysłu Targowego uczestnikiem VIII Gremium Ekspertów Turystyki

PODZIEL SIĘ

W dniach 7-9 grudnia 2016 roku w Poznaniu odbędzie się kolejne VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI. Tematem głównym tegorocznej edycji jest: “INNOWACYJNOŚĆ I KONKURENCYJNOŚĆ TURYSTYKI W POLSCE”.

Hasło przewodnie Gremium „współpraca nauki z branżą – projekty B+R” dla sektora turystyki ma szczególne znaczenie. Łączenie potencjału nauki i branży przy aktywnym wsparciu jednostek administracji to dla rozwoju turystyki element decydujący. Problemy natury społecznej, ekonomicznej i przestrzennej związane z jej dalszym rozwojem wymagają współpracy nauki i praktyki. Udział nauki w procesie opisu zachodzących zjawisk związanych z turystyką powinien polegać na podejmowaniu zagadnień nurtujących praktykę oraz wskazywaniu tych zjawisk w sferze ekonomicznej, społecznej, przestrzennej, które mają znaczenie dla branży, a także dla podmiotów kreujących założenia polityki turystycznej.

Polską Izbę Przemysłu Targowego będzie reprezentował prezes Rady Przemysław Trawa (Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich), który weźmie udział w panelu ” Sieciowa współpraca w sektorze MICE na rzecz organizacji spotkań i wydarzeń. Jak targi i wydarzenia biznesowe można wykorzystać do budowania wizerunku miasta i regionu?”.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie VIII Gremium.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ