Targi Pracuj+ z myślą o pracodawcy i pracownikach

Targi Pracuj+ z myślą o pracodawcy i pracownikach

PODZIEL SIĘ

Druga edycja targów Pracuj+ odbędzie się 10 kwietnia 2018 r. w kompleksie wystawienniczym Expo Mazury w Ostródzie. Centrum targowo-konferencyjne wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom społeczności lokalnej.

Pracuj+ powstało z myślą o pracodawcach i potencjalnych pracownikach. Jego nadrzędnym celem jest stworzenie idealnych warunków do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i znalezienia wymarzonej pracy w rejonie Warmii i Mazur. Do udziału zaproszone zostały największe firmy z regionu. Szerokie obszary rekrutacji zapewnią odwiedzającym pełen przekrój zawodów. Obie strony będą mogły przeprowadzić kilkaset spotkań rekrutacyjnych w jednym miejscu.

Wydarzenie zostanie podzielone na cztery strefy: strefa stanowisk pracodawcy, gdzie będą przeprowadzane rozmowy kwalifikacyjne, strefa prezentacji, w której firmy przedstawią profile swoich działalności, strefa giełdy pracy, która da możliwość wyeksponowania ogłoszeń wszystkich firm oraz strefa szkoleń z zakresu motywacji, kreacji CV i wizerunku pracownika.

Pracuj+ rozpocznie się 10 kwietnia 2018 r. o godzinie 12:00 w Expo Mazury S.A. znajdującym się przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie. Wydarzenie trwać będzie do godziny 18:00, a wstęp będzie darmowy.

Warmia i Mazury to region znajdujący się od lat w czołówce największego bezrobocia w Polsce. Urząd Statystyczny w Olsztynie poinformował, że w 2017 roku liczba zarejestrowanych bezrobotnych wyniosła 63 tysiące. Expo Mazury S.A., wychodząc naprzeciw problemom swojego regionu, stworzyło wydarzenie, które w ubiegłym roku miało swoją premierę. Inicjatywa ma na celu zmniejszenie bezrobocia w warmińsko-mazurskim i ułatwienie kontaktu poszukującym pracy z potencjalnym pracodawcą.

Strona internetowa: www.pracujplus.pl

FB wydarzenia: https://www.facebook.com/pracujplus/

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ