Przemysł 4.0 czyli rewolucje w sercu Wielkopolski

Przemysł 4.0 czyli rewolucje w sercu Wielkopolski

PODZIEL SIĘ

Rewolucje towarzyszą światu od zarania dziejów. Są obecne w modzie, polityce, motoryzacji, a nawet…w przemyśle! O rewolucjach w tym ostatnim sektorze oraz towarzyszących im wyzwaniach, rozmawiają właśnie uczestnicy rozpoczętych dziś w Poznaniu Targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska.

Coroczne spotkanie przedstawicieli przemysłu gromadzi firmy i ludzi, którzy wyprzedzają swój czas, przecierają szlak firmom podążającym za ideą Przemysłu 4.0, nie stoją w miejscu i nieustannie szukają nowych metod optymalizacji procesów, podnoszenia wydajności, jakości oraz sprawności biznesowej. Stolica Wielkopolski w przeciągu 4 dni stanie się wyznacznikiem zmian i trendów w branży przemysłowej, wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom rynku i miejscem prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań, które zapewnią sukces przyszłych inwestycji. Każdy, kto pojawi się w terminie 7-10 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie pod ogromnym wrażeniem, zarówno ekspozycji wystawienniczej, jak i oferty wydarzeń towarzyszących, w tym konferencji, warsztatów i seminariów.

Goście tegorocznych targów ITM Polska 2016 dowiedzą się jak inwestować, wdrażać i wykorzystać ideę Przemysłu 4.0 w celu poprawy operacji przemysłowych i produkcyjnych. Ekspozycja obfitować będzie w premiery rynkowe, produkty uhonorowane Złotym Medalem MTP,  nowości z całego świata, a wszystkie wydarzenia towarzyszące, będące źródłem wiedzy i inspiracji, staną się także narzędziem propagowania innowacji, technologii i nowoczesnych rozwiązań w służbie rodzimych przedsiębiorstw.
Więcej informacji na stronie www.itm-polska.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ