Przepis na idealne wesele już w weekend w Targach Kielce

Przepis na idealne wesele już w weekend w Targach Kielce

PODZIEL SIĘ

Najmodniejsze w tym sezonie projekty sukien ślubnych, dekoracje i dodatki weselne, zaproszenia, oprawa foto wideo oraz kiermasz świątecznych prezentów od 10 do 11 grudnia odbędzie się w Targach Kielce. Targi Ślubne ponownie podpowiedzą przyszłym modnym jak zadbać o ślub i wesele. Z kolei targi RĘKODZIEŁO będą idealną okazją do kupienia oryginalnych, ręcznie produkowanych prezentów i ozdób bożonarodzeniowych. W niedzielę, 11 grudnia, na scenie zobaczyć będzie można znaną prezenterkę Dorotę Gardias.

Ponad 120 wystawców – ekspertów od ślubnych i weselnych atrakcji będzie podpowiadało, jak zorganizować to najważniejsze wydarzenie, aby zapadło na długo w pamięć. Oprócz stoisk z prezentacją ich pomysłów targi proponują ciekawą ofertę warsztatów i szkoleń. Warsztaty i prezentacje przez dwa dni będą szczelnie wypełniały program spotkań odbywających się na scenie głównej targów Modny  Ślub. Będą miedzy innymi podpowiedzi jak dobrać garnitur do sylwetki, pokazy animacji dla dzieci, modnego strzyżenia, pokazy fryzur ślubnych, barmańskiego kunsztu, pokazy mody ślubnej i bielizny czy fotografii ślubnej. W niedzielę, 11 grudnia, przez ślubne targi poprowadzi zwiedzających Dorota Gardias – dziennikarka i prezenterka.

Przegląd Zespołów Weselnych oraz Giełda Sukien

Ciekawymi atrakcjami targów ślubnych będzie 5. Przeglądu Kapel i Zespołów Weselnych. Zespoły na żywo będą przygrywać kawałki, które zabawią niejednego z zaproszonych gości. Giełda Sukien Ślubnych to coś dla Pań, które szukając tej wymarzonej sukni ślubnej nie chcą tylko ograniczać się do projektów ze sklepów z modą ślubną. Piękne kreacje wystawione na sprzedaż przez panny młode będzie można oglądać w specjalnie wydzielonej strefie.

Pachnący piernikami i cynamonem kiermasz świąteczny w Targach Kielce

Zbliżające się Boże Narodzenie ogłaszają szczególnie rozbudowujące się kiermasze bożonarodzeniowe. Od 10 do 11 grudnia odbędą się Ogólnopolskie Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO – Edycja Świąteczna. Połączone siły Targów Kielce i Wojewódzkiego Domu Kultury doprowadziły do stworzenia wydarzenia z bogatą ofertą ręcznie wykonanych ozdób choinkowych, biżuterii, dodatków do domu oraz prezentów. Wśród setek przykuwających uwagę produktów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do Targów Kielce od 10 do 11 grudnia. Specjalnie z tej okazji rusza bezpłatna linia autobusu spod WDK w godzinach 10.00, 13.00, 16.00 (w niedzielę o 15.00).

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ