Roztańczone EXPO XXI. W weekend rusza Festiwal Tańca Let’s DANCE

Roztańczone EXPO XXI. W weekend rusza Festiwal Tańca Let’s DANCE

PODZIEL SIĘ

W dniach 20-21 maja 2017 roku EXPO XXI Warszawa zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników tańca – pierwszą polską edycję Festiwalu Tańca Let’sDANCE®. Bez względu na styl i poziom zaawansowania, w trakcie dwóch dni wydarzenia każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. W programie imprezy są m.in. warsztaty taneczne, prezentacje, pokazy i wiele innych atrakcji.

Let’sDANCE® to pierwsze wydarzenie taneczne w Polsce, organizowane na tak dużą skalę. Podczas imprezy w jednym miejscu zgromadzą się fani najróżniejszych stylów tańca: nowoczesnego, klasycznego, jazzu, hip-hopu, break dance, batacha, salsy czy pole dance, aby wspólnie doskonalić umiejętności i wymieniać się doświadczeniami. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił podczas licznych warsztatów i spotkać się z najlepszymi ekspertami w dziedzinie tańca. Wśród atrakcji przewidziane są również prezentacje i pokazy.

Dla młodych pragnących związać swoją przyszłość z tańcem, organizatorzy przygotowali stoiska, gdzie będą mogli zapoznać się m.in. z ofertą i działalnością szkół, teatrów, oper i uczelni wyższych. Z kolei profesjonaliści będą mieli szansę wziąć udział w warsztatach „Masterclass” oraz wystąpić przed prestiżowym Jury podczas preselekcji do Grand Prix de Paris Let’sDANCE®, które odbędą się w Warszawie w lutym 2017 roku. W czasie eliminacji kapituła, złożona z specjalistów w dziedzinie tańca wybierze największe talenty, które powalczą w konkursie międzynarodowym Grand Prix de Paris Let’sDANCE® o prestiż i nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 000 Euro.

Grupy taneczne, liczące minimum 5 osób, będą mogły natomiast zaprezentować się podczas Let’sDANCE® City Battle. W ramach konkursu drużyny zmierzą się ze sobą o nagrody pieniężne o wartości minimum 5000 zł. To wyjątkowa szansa, aby zostać zauważonym przez ekspertów i tym samym nawiązać współpracę z największymi organizacjami tanecznymi w Polsce.

Organizatorem Festiwalu Tańca Let’sDANCE® w Polsce jest Societe Polo Event.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ