Rybomania czyli raj dla wędkarzy!

Rybomania czyli raj dla wędkarzy!

PODZIEL SIĘ

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w czterech polskich miastach (Poznań, Lublin, Sosnowiec, Warszawa), setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata. Na RYBOMANIĘ do Poznania zapraszamy w dniach 1-3 lutego 2019 r.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych, w tym tych najbardziej spektakularnych, z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników do prezentacji przynęt w ruchu. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer przyciąga jak magnes, a nie mające końca opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

To właśnie w Poznaniu rozpoczęła się wielka przygoda związana w targami RYBOMANIA. Przełomowy był 2012 rok, kiedy to do skromnego grona wystawców dołączyło kilka kluczowych firm, w tym również DAIWA-CORMORAN. Ich zaufanie opłaciło się. W kolejnych latach wielkość RYBOMANII rosła w zawrotnym tempie bijąc kolejne rekordy w ilości wystawców, a także zwiedzających.

Szczegółowe informacje: www.rybomania.com.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ