Światowy dzień targów!

Światowy dzień targów!

PODZIEL SIĘ

 

8 czerwca obchodzony jest po raz pierwszy Światowy Dzień Targów! W gronie ponad 30 stowarzyszeń targowych z całego świata, setek organizatorów targów, operatorów obiektów targowych i firm świadczących szeroki wachlarz usług związanych z organizacją targów, ze wszystkich kontynentów, znalazła się również Polska Izba Przemysłu Targowego, jej Członkowie i zaproszeni goście*.

Polskie obchody Światowego Dnia Targów odbywały się w Warszawie, a ich kluczowym momentem było wydarzenie specjalne podczas którego PIPT i przedstawiciele organizacji sektora MICE dokonali symbolicznego połączenia sił i nawiązania współpracy obu sektorów. Święto branży, a zarazem kampania promocyjna „Światowy Dzień Targów” jest okazją do uhonorowania osób pracujących w przemyśle targowym na całym świecie. To także dobry czas by przypomnieć i podkreślić najważniejszych wartości jakie niosą ze sobą targi dla społeczeństwa i gospodarki: stymulują innowacyjność i konkurencyjność, wspierają rozwój handlu wspierają wzrost gospodarczy, łączą ludzi.

Innymi słowy: TARGI DAJĄ WIĘCEJ!

unspecified

 

*W polskich obchodach Światowego Dnia Targów udział biorą również: Krajowa Izba Gospodarcza, która udzieliła patronatu Świętu oraz zaproszone przez PIPT do obchodów organizacje branży MICE w Polsce: Poland Convention Bureau, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Klub Agencji Eventowych i inne. Wśród gości obchodów są również przedstawiciele CENTREX – Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych, zrzeszającego największych organizatorów targów z Europy Środkowowschodniej.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ