Święto graczy komputerowych w Kielcach. Propozycja na długi weekend

Święto graczy komputerowych w Kielcach. Propozycja na długi weekend

PODZIEL SIĘ

Największa impreza dla graczy w województwie świętokrzyskim odbędzie się w Targach Kielce od 17 do 18 czerwca. Każdego roku GameOn przyciąga do stolicy województwa tysiące fanów nowych technologii i wirtualnej rozrywki. Z pewnością i tym razem nie zabraknie wspólnej zabawy na najwyższym poziomie.

– Siła GameOn tkwi w ogromnej powierzchni wystawienniczej, dużej liczbie komputerów oddanych do użytku zwiedzających, pakiecie zróżnicowanych atrakcji oraz iście wakacyjnej atmosferze – podkreślają organizatorzy. – Zadowolenie zwiedzających to nasz absolutny priorytet, dlatego stajemy na głowie, aby zapewnić odwiedzającym rozrywkę na najwyższym poziomie – dodają.

W ubiegłorocznej edycji GameOn wzięło udział 7500 zwiedzających. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością wśród osób z Kielc i okolic. Jednak okazuje się, że w gronie miłośników gier odwiedzających Targi Kielce są również osoby z dalszych części kraju. Jak podkreślają organizatorzy, fani e-sportu, którzy odwiedzają wszystkie większe imprezy gamingowe w kraju nie omijają również kieleckiej odsłony wydarzenia.

Atrakcją GameOn oprócz turniejów, pokazów, rozgrywek i spotkań z ciekawymi osobistościami gamingowego świata nie zabraknie również części wystawienniczej. Wystawcy, między innymi NTT Seria Game, LG, Gigabyte, Ballistic, Dawne Komputery i Gry prześcigają się w pomysłach jak zatrzymać zwiedzających przy swoich stoiskach. Lista tegorocznych wystawców ciągle rośnie i nadal można dołączyć do tego grona, i zaprezentować swoje produkty. W tym roku GameOn będzie odbywał się w aż trzech halach wystawienniczych.

Śledź nas na bieżąco na www.gameon.pl lub na www.facebook.com/gameon

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ