Targi dobre jak chleb. POLAGRA TECH 2018

Targi dobre jak chleb. POLAGRA TECH 2018

PODZIEL SIĘ

Już jesienią, w dniach od 30 września do 4 października w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja targów POLAGRA TECH. W tym roku w ich ramach odbędą się dwa salony: Salon Technologii Spożywczych i Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych.

POLAGRA TECH jest wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności. W ich trakcie prezentowane są maszyny i urządzenia, dzięki którym profesjonaliści branży będą mogli wprowadzić w swoich firmach rozwiązania procentujące dla nich w korzyściach biznesowych. To również idealne miejsce do zaprezentowania komponentów i dodatków do żywności. Na POLAGRA TECH poznać będzie można najnowsze rozwiązania pozwalające na dopieszczenie kubeczków smakowych i wrażeń estetycznych współczesnych konsumentów.

W ramach targów POLAGRA TECH odbędą się dwa salony. Pierwszy z nich, Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, rozpocznie się już w niedzielę, 30 września – Dniem Piekarza i Cukiernika. Zaprezentowane na nim specjalistyczne rozwiązania zostaną uzupełnione o ofertę wystawców Salonu Technologii Spożywczych, który rozpocznie się dzień później, 1 października. Oba wydarzenia potrwają do 4 października.

Jako że w tym roku szczególny akcent zostanie położony na specjalistyczne rozwiązania technologiczne wykorzystywane w piekarnictwie i cukiernictwie, targom towarzyszyć będą wydarzenia szczególnie atrakcyjne dla przedstawicieli związanych z nimi branży. Przede wszystkim będą to wyjątkowe, praktyczne konferencje i seminaria oraz inspirujące strefy pokazowe.

Atrakcyjne wydarzenia towarzyszące

W tym roku podczas targów odbędzie się kolejna odsłona cieszących się ogromną popularnością Otwartych Mistrzostw Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką. Wydarzenie to przyciąga szerokie grono widzów. Stworzono je specjalnie z myślą o piekarzach i cukiernikach, którzy mogą pochwalić się niezwykłymi zdolnościami i umiejętnościami warsztatowymi. Uczestnicy, którzy do tej pory mieli okazję wziąć udział w konkursie, zadziwili widzów i jurorów niewyobrażalnymi wynikami – najlepsi spośród nich potrafili w czasie krótszym niż 1 minuta wykręcić 10 drożdżówek. Jak wielokrotnie udowodnili, liczy się przede wszystkim technika – niektórzy zawodnicy trenują na długie miesiące przed Mistrzostwami.

 Tradycyjnie w ramach targów odbędzie się również Forum Piekarskie i Cukiernicze, w czasie którego eksperci branży podzielą się praktyczną wiedzą i umiejętnościami przydatnymi w codziennej pracy.

To tylko część atrakcji, jakie szykują organizatorzy i wystawcy. To właśnie w nich tkwi ogromna siła targów POLAGRA TECH, które są nie tylko szansą do zaprezentowania swojej oferty profesjonalnym zwiedzającym, ale również dostarczają wielu niezapomnianych emocji mogących kształtować pozytywne relacje biznesowe zarówno z nowo pozyskanymi kontrahentami, jak i ze stałymi współpracownikami.

Ekspercka wiedza wspierająca tradycyjne działania

Dodatkowym atutem targów POLAGRA TECH jest organizacja szkoleń i konferencji, na których profesjonaliści branży mogą poszerzyć swoją wiedzę, by zwiększyć zainteresowanie swoimi produktami wśród konsumentów.

W tym roku odbędą się m.in. warsztaty, w czasie których eksperci marketingu przedstawią najciekawsze trendy promocyjne dopasowane do potrzeb biznesowych piekarzy i cukierników.

W ramach największego szkolenia biznesowego, jakim są targi POLAGRA TECH, zrealizowane zostanie również szkolenie dotyczące RODO i związanych z nowym ustawodawstwem zmian mających zastosowanie w branży piekarniczej i cukierniczej.

Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych odbywa się w ramach targów POLAGRA TECH w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich co dwa lata. Tegoroczna edycja będzie mieć miejsce w dniach 30 września do 4 października 2018 roku. Dla profesjonalistów branży piekarniczej i cukierniczej to niezwykła szansa do zaprezentowania swoich najnowszych rozwiązań i produktów. Szansa, z której z pewnością opłaca się skorzystać.

Oprócz Salonu Technologii Piekarskich i Cukierniczych w ramach targów Polagra Tech w dniu 1 października rozpocznie się Salon Technologii Spożywczych. Jednocześnie w tym samym czasie odbędą się też targi o komplementarnej tematyce: Taropak, Polimer Tech, 4 Print Week, Polagra Gastro, Invest Hotel oraz Smaki Regionów. Jedno jest pewne: jesienią tego roku w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich atrakcji branżowych nie zabraknie.

Więcej informacji na temat targów POLAGRA TECH: http://www.polagra-tech.pl/pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/428329774262309/

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ