Targi edukacyjne w Poznaniu

Targi edukacyjne w Poznaniu

PODZIEL SIĘ

XXIV Targi Edukacyjne po raz kolejny przyciągną na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich placówki edukacyjne z Poznania i regionu Wielkopolski, jak również uczelnie z całego kraju i zagranicy.

W Targach Edukacyjnych 2020 weźmie udział ponad 170 placówek edukacyjnych – publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych i wyższych oraz innych instytucji dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych. Targom towarzyszy pełna atrakcji Aleja Zawodowców przygotowana przez szkoły branżowe z Poznania i okolicy.

Uczniowie szkół średnich będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną szkół policealnych i wyższych z Polski i zagranicy. Na targach pojawią się  niemal wszystkie szkoły wyższe z Poznania, jak również renomowane uczelnie  spoza regionu i uniwersytety z zagranicy m.in. Danii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Targi Edukacyjne to również bogaty program konferencji i szkoleń dla nauczycieli przygotowywanych przez wielkopolskie ośrodki doskonalenia nauczycieli.

Targi odbędą się w dniach 6-8 marca br.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ