Targi i Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi

Targi i Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi

PODZIEL SIĘ

Wyposażenie ośrodków rehabilitacji, szpitali, sanatoriów i uzdrowisk będzie można zobaczyć podczas 26 edycji Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi. Jedno z najważniejszy wydarzeń branży medycznej w Polsce odbędzie się w dniach 20 – 22 września i zgromadzi 214 firm. Wśród nich będą m.in. wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu oraz instytucje wspierające zarówno specjalistów jaki samych pacjentów.

Targom towarzyszyć będzie kongres składający się z pięciu  – jednodniowych – sesji tematycznych oraz kilkunastu warsztatów i szkoleń. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się kwestie dotyczące rehabilitacji onkologicznej, diagnostyki w zespole słabości, autyzmu oraz inżynierii biomedycznej. Bogaty program kongresu współtworzyli najlepsi w kraju praktycy oraz naukowcy z renomowanych ośrodków, którzy we wrześniu przyjadą do Łodzi i poprowadzą zajęcia.

– Do udziału w kongresie zapraszamy zarówno doświadczonych lekarzy specjalistów jak i młodych adeptów medycyny i fizjoterapii. Każdy uczestnik możne dowolnie modyfikować i ograniczać swój udział. Na przykład tylko do jednej sesji, wybrać jeden dzień albo konkretne warsztaty – mówi Paweł Babij ze spółki Interservis.

Oprócz wykładów i spotkań z autorytetami świata nauki odwiedzającym targi organizatorzy proponujemy także praktyczne warsztaty poświęcone m.in., współpracy fizjoterapeuty z trenerami biegania, terapii kręgosłupa szyjnego oraz suchemu igłowaniu.

Więcej informacji na: www.targirehabilitacja.pl oraz www.kongres.targirehabilitacja.pl.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ