Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk za tydzień w Kielcach!

Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk za tydzień w Kielcach!

PODZIEL SIĘ
Inżynieria ruchu, systemy zarządzania ruchem, urządzenia ostrzegania o niebezpieczeństwie, dźwiękoszczelne ekrany i bariery – to tylko niektóre z tematów obecnych podczas 14. edycji targów TRAFFIC-EXPO – TIL, które odbędą się 14-16 maja 2019 w drugim Ośrodku wystawienniczym w Europie Środkowo – Wschodniej.

Na przykładzie portów lotniczych widać, że inwestowanie w infrastrukturę jest coraz bardziej zasadne. Na początku 2018 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (ATA) wydało komunikat o zwiększającym się zapotrzebowaniu infrastruktury lotniskowej, głównie w regionach Azji i Pacyfiku oraz Afryki.

W Polsce powstaje System Zarządzania Ruchem. Do końca roku 2020, na prawie 1,2 tys. kilometrów autostrad i dróg ekspresowych w naszym kraju, zostanie zamontowanych setki urządzeń pomiarowych, wyświetlaczy, sygnalizatorów i kamer, a kierowcy będą otrzymywać bieżące informację na smartfony, np. dotyczące warunków pogodowych czy konkretnych sytuacji na trasie. Wszystko po to, by usprawnić komunikację na linii pojazd-infrastruktura.

traffic-expo Wdrażanie nowoczesnych technologii w miastach to idea tworzenia Smart City. Inteligentne miasta, wykorzystujące technologie informacyjno-komunikacyjne to teraźniejszość i przyszłość dużych aglomeracji miejskich.

To tylko niektóre z przykładów, które obrazują potrzebę organizacji majowych  Międzynarodowych Targów Infrastruktury, Salonu Technologii i Infrastruktury Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL, które po 2-letniej przerwie powracają do kalendarza Targów Kielce. TRAFFIC-EXPO – TIL to platforma wymiany cennych doświadczeń z najlepszymi specjalistami z branży, z mocnym wsparciem merytorycznym instytucji branżowych. Od lat obecni są z nami wystawcy reprezentujący firmy projektowe i wykonawcze oraz te związane z obiektami usługowymi, jak: parkingi, motele czy stacje benzynowe. W czasie targów będzie można zaobserwować branżowe trendy i kierunki rozwoju tego sektora w Polsce i Europie.

W tym samym czasie w kieleckim ośrodku wystawienniczo – kongresowym odbywać się będą jeszcze 4 wydarzenia związane
z infrastrukturą drogową:  XXV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, XI Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA, IV Salon Europarking oraz debiutująca Wystawa Sprzętu do Utrzymania Dróg MunEq Expo.

Warto zapamiętać datę 14-16 maja 2019 i wziąć udział  w prawdziwym „święcie budownictwa drogowego” w Targach Kielce. Majowe wydarzenia to niepowtarzalna okazja do poznania aktualnej sytuacji w branży, możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych i zaprezentowania przez wystawców oferty przed profesjonalnymi, branżowymi zwiedzającymi.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ