Trendy weselne 2017 prosto z targów Modny Ślub

Trendy weselne 2017 prosto z targów Modny Ślub

PODZIEL SIĘ

Zakończyły się 9. targi ślubne. Zwiedzający tłumnie odwiedzili tegoroczną edycję wydarzenia. Młodzi szukali inspiracji i firm, które pomogą im spełnić te ślubno-weselne marzenia. Targi to również okazja do zaprezentowania trendów na nadchodzący sezon w branży.

Spersonalizowana, dopasowana do pary młodej formuła wesela to klucz do sukcesu. Konsultanci ślubni stają więc na głowie, by zorganizować uroczystość, która od dekoracji, po motyw przewodni i ubrania oraz muzykę i tort doskonale pasować będzie do państwa młodych. Targi „Modny Ślub, które odbywały się w weekend w Targach Kielce tylko potwierdziły siłę tego weselnego trendu.

– Organizując weselną uroczystość staram się dowiedzieć jak najwięcej o młodej parze, o tym co lubią robić, jeść, jakie są ich pasje. Wesela tematyczne, często plenerowe, spersonalizowane, dopasowane szczegółami do nowożeńców to dominujący trend – mówi Karina Ciosk z Agencji Ślubnej Spinki, konsultantka ślubna i współorganizatorka targów „Modny Ślub” w Kielcach. – Chodzi o to, by nawet goście, wchodząc na salę weselną mówili: „O, to cała Ania i Maciek”.

Trendy mody ślubnej zostawiają pannom młodym pole do popisu. Pokazy podczas targów „Modny Ślub” udowodniły, że zarówno suknie księżniczek jak i trend bardzo elegancki, którego atutem jest detal, świetna jakość materiałów ma swoich zwolenników.

– W sezonie 2017 jest moda na przezroczystości, na tak zwane tatuaże na ciele, które osiąga się na przykład dzięki misternym koronkom – mówi Cecylia Pawlak, właścicielka Salonu Sukni Ślubnych Celia z Kielc – Jest również moda na kolor… różowy i klasykę.

Ozdobą współczesnego wesela może być na przykład pokaz barmański, atrakcja ciesząca się rosnącą popularnością.

– Zmienia się w Polsce kultura picia alkoholu. Nie każdy gość weselny ma ochotę, lub możliwość, by pić czystą wódkę, jak bywało dawniej. Dlatego barmani to świetna alternatywa, a kolorowe drinki przygotowywane w efektowny sposób, na oczach gości są dodatkową atrakcją weselnej uroczystości – mówi Mateusz Piasta z firmy BarBarmana, obecny na targach „Modny Ślub” w Kielcach.

– Oprawa muzyczna wesela to rzecz niezwykle ważna. Obecnie jest moda na nowoczesne disco polo. Gramy oczywiście też zagraniczne hity, lata 80-te i 90-te: Bad Boys Blue, Modern Talking, Abba, Boney M – zapewnia Artur Danieluk z zespołu Avis. – Zapewniam, że każdy gość weselny znajdzie coś dla siebie.

Ponad 140 wystawców zaprezentowało się podczas tegorocznej 9. Edycji Ogólnopolskich Targów Modny Ślub. W ciągu „ślubnego weekendu” Targi Kielce odwiedziło ponad 4,5 tysiąca osób.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ