W Łodzi o wyzwaniach stojących przed polską branżą targową

W Łodzi o wyzwaniach stojących przed polską branżą targową

PODZIEL SIĘ

Rozpoczął się IX Zimowy Zjazd Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Podczas dwudniowego wydarzenia krajowi liderzy branży targowej będą rozmawiać o pomysłach na rozwój tej gałęzi polskiej gospodarki.

W spotkaniu w Łodzi biorą udział najważniejsi organizatorzy targów i operatorzy profesjonalnych obiektów targowo – konferencyjnych w Polsce, czołowe polskie firmy projektujące i budujące ekspozycje targowe i eventowe, najlepsi dostawcy usług spedycji i logistyki targowej i wiodące firmy usług IT, marketingowych, reklamowych i innych dla branży targowej.

Dla uczestników Zjazdu przygotowano bogaty program merytoryczny, z atrakcyjną formułą dyskusji na główne tematy interesujące branżę. W trakcie wydarzenia goście będą rozmawiać m.in. o kierunkach zmian w prawie pracy, przyszłości samorządu targowego czy obchodach 25-lecia Izby i planach na włączenie się w światową kampanię promocji przemysłu wystawienniczego tj. Global Exhibitions Day 2018.  Program zjazdu – dzięki sponsorom – uzupełni atrakcyjny program integracyjny.

IX Zjazd Zimowy PIPT jest także okazją do dyskusji nad kierunkiem rozwoju kampanii Targi Dają Więcej w przyszłym roku.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ