W Poznaniu ruszył TAROPAK – Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

W Poznaniu ruszył TAROPAK – Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

PODZIEL SIĘ

Ponad 20 tys. metrów przestrzeni wystawienniczej w 6 pawilonach zgromadzi 500 wystawców, którzy zaprezentują 450 nowości. To wszystko zobaczy łącznie ponad 63 000 zwiedzających. Już jesienią startują największe targi branży opakowań w Polsce – TAROPAK.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Od szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania

i magazynowania. Kolejne edycje imprezy to ponad setka nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem transportem i logistyką.

Ważnym wydarzeniem towarzyszącym Targom TAROPAK jest organizowany przez Polską Izbę Opakowań, IV Kongres Przemysłu Opakowań.

Taropak organizowany jest w bloku  targów. Tym samym wykorzystując synergie branż. W dniach 1-4 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się nie tylko Międzynarodowe Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, ale również targi Poligrafii 4 PRINT WEEK, oraz Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH.

Tematyka targów oraz wydarzenia im towarzyszące będą z pewnością atrakcyjna dla uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw.  A takie nagromadzenie wydarzeń daje możliwości weryfikacji oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego.

W tym samym czasie odbywają się: Polagra Gastro, Polagra Tech, Invest Hotel.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ