Wędkarskie emocje na targach RYBOMANIA

Wędkarskie emocje na targach RYBOMANIA

PODZIEL SIĘ

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Europie, podczas których prezentowane są nowości na każdy kolejny sezon. I to właśnie dlatego udział w tym wydarzeniu co roku bierze ponad 50 tys. wędkarzy! W dniach 8-9 grudnia RYBOMANIA odbędzie na terenie Global Expo w Warszawie.

Udział w tej edycji targów zapowiedziało ponad 100 producentów i dystrybutorów czołowych marek wędkarskich. Zaprezentują przegląd nowości – najnowszych modeli wędek, kołowrotków, przynęt, zanęt. Nie zabraknie też sprzętu turystycznego i odpowiedniej odzieży. Firmy działające w branży wędkarskiej nieustannie pracują nad nowymi modelami sprzętów, które pozwolą być wędkarzom jeszcze bardziej skutecznym. Ale nie tylko o skuteczność chodzi w wędkarstwie. Wędkarze w Polsce to ponad dwumilionowa społeczność. Dzięki rozwojowi social mediów szybko w tej grupie zaistnieli trendsetterzy. To oni nadają teraz jak ma wyglądać wędkarz XXI wieku i jakiego sprzętu używać. Firmy również same kreują influencerów, którzy dzieląc się swoimi sukcesami promują przy okazji najnowszą ofertę. – informuje Bartek Dembiński, Dyrektor Projektu Rybomania. Warto podkreślić, że podczas targów na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. To wyjątkowa okazja, by doskonałej jakości sprzęt nabyć w atrakcyjnych cenach.

Targi RYBOMANIA to także wiele atrakcji. Dla właścicieli sklepów wędkarskich zaplanowano szkolenia o tematyce sprzedażowej. Nie zabraknie także spotkań z mistrzami wędkarstwa, pokazów muchowych i prezentacji metod i technik.

Podczas tegorocznej RYBOMANII zwiedzający targi będą mogli również sami spróbować swoich sił w walce z dużą rybą na specjalnych symulatorach holu ryby. To niezwykłe urządzenie dostępne będzie aż na trzech stoiskach. Pozwala ono nie tylko na testowanie „na sucho” wędkarskiego sprzętu, ale także na sprawdzenie własnych umiejętności wędkarskich w potyczce z walczącą rybą.. W tym roku na RYBOMANII będzie można sprawdzić się w walce z wirtualnymi gigantycznymi karpiami oraz sumami, co zapowiada się niezwykle ciekawie i niewątpliwie będzie atrakcją targów. Emocje gwarantowane!

Targi RYBOMANIA odbędą się w dniach 8-9 grudnia br. na terenie Global Expo. Po raz pierwszy odbędą się w Warszawie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://rybomania.com.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ