Wystawcy o wyzwaniach dla polskiego przemysłu

Wystawcy o wyzwaniach dla polskiego przemysłu

PODZIEL SIĘ

Podobno jeden telefon jest jak dziesięć maili. Naszym zdaniem jedno spotkanie jest jak 20 telefonów. Wierzymy w siłę spotkań. Dlatego wybraliśmy się z kamerą do naszych wystawców, aby porozmawiać o wyzwaniach stojących przed polskim przemysłem – mówią przedstawiciele Targów w Krakowie, które są organizatorem aż czterech wydarzeń poświęconych tej branży. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z przygotowań do tych imprez.

Dla nas ważna jest historia ludzi. Przyglądamy się przedsiębiorstwom, zadajemy pytania, chcemy być częścią tej branży. Zanim rozpoczniemy przygotowania do targów, staramy się najpierw wsłuchać w potrzeby naszych gości -pytamy,  z jakimi problemami mierzą się na co dzień i jakie plany zakładają na przyszłość. Targi są bowiem odpowiedzią na bieżące trendy. Okres wakacyjny był doskonałą okazją, aby wyjść z biura i udać się z wizytą do naszych wystawców. W ciągu dwóch dni odwiedziliśmy cztery firmy z siedzibą w Krakowie, Wieliczce, Żywcu oraz Bielsko-Białej.

W każdym z tych miejsc (NORD Napędy Sp. z o.o., AMC VIBRO Sp. z o.o., ŚRUBENA UNIA S.A., GRM Systems Sp. z o.o.) zadaliśmy pytanie – przed jakimi wyzwaniami stoi polski przemysł. Odpowiedzi choć różne, miały wspólny mianownik. Jaki? Tego dowidzą się Państwo z filmu, który stanowi zapowiedź jesiennych targów przemysłowych w EXPO Kraków, a tym samym jest zaproszeniem do dalszej wspólnej dyskusji. Okazji do wymiany poglądów będzie w najbliższym czasie wiele. Już dziś zapraszamy na targi:

  • 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas (10-11.10.2018)
  • 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance  (10-11.10.2018)
  • 9. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO (16-17.10.2018)
  • 2. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND (16-18.10.2018)

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ