Zadbaj o formę na wiosnę!

Zadbaj o formę na wiosnę!

PODZIEL SIĘ

Poznań Sport Expo to wydarzenie dla osób aktywnych sportowo: miłośników biegania, triatlonu, sportów outdoorowych. Za każdym razem producenci i przedstawiciele wiodących marek sprzętu, odzieży i akcesoriów sportowych dla dyscyplin biegowych oraz odżywek, suplementów diety, a także książek poświęconych tematyce biegania, czy zdrowego odżywiania przygotowują najnowsze kolekcje na zbliżający się sezon.

Uzupełnieniem oferty targowej są stoiska prezentujące sprzęt do triathlonu, w tym do pływania i jazdy rowerem. Na targach obecni są przedstawiciele europejskich maratonów i ośrodków sportowych. Prezentowana jest również oferta usług trenerskich i fizjoterapeutycznych, a także propozycje obiektów, ośrodków oraz szkółek sportowych.

Ekspozycji towarzyszą warsztaty, które uzupełniają wiedzę osób uprawiających sport. Można również zasięgnąć porad lekarzy i specjalistów w dziedzinie szeroko pojętej profilaktyki w sporcie, a także spotkać się z gwiazdami biegowymi.

Zwieńczeniem weekendowej imprezy będzie Poznań Półmaraton.Tegoroczna trasa biegnie przez cały Poznań, ale jej serce ponownie bije na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie znajduje się Strefa Startu i rozbudowana Strefa Mety.

Poznań Sport Expo odbędzie się w dniach 13-15 marca br. Szczegółowe informacje: http://sportexpo.mtp.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ