Zgłoś się do konkursu Targi 4.0. online!

Zgłoś się do konkursu Targi 4.0. online!

PODZIEL SIĘ

Wcześniej nie miałeś czasu? Teraz możesz wykorzystać ten, który został Ci dany i wziąć udział w naszym konkursie Targi 4.0! W związku z obowiązującym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego Polska Izba Przemysłu Targowego zdecydowała, że prace można dostarczyć organizatorowi także drogą elektroniczną. Zachęcamy studentów do pozostania w domu i przesłania swojego zgłoszenia online.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie krótkiego spotu promocyjnego lub prezentacji multimedialnej na jeden z 10 tematów poświęconych branży targowej, jej przyszłości, a także narzędziom które organizatorzy targów mogą wykorzystywać w promocji swoich wydarzeń. Do wygrania są atrakcyjne nagrody m.in. stypendium naukowe o wartości 3 tys. złotych czy inne nagrody rzeczowe.

Stosując się do zaleceń Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, a także apeli służb o pozostanie w domach postanowiliśmy dać uczestnikom możliwość zgłoszenia swoich prac drogą elektroniczną. To proste i wygodne rozwiązanie. Teraz najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo, a dzięki nowym technologiom nikogo nie wykluczamy z możliwości rywalizacji o główną nagrodę – wyjaśnia dr Beata Kozyra, prezes zarządu Polskiej Izby Przemysłu Targowego, która jest organizatorem konkursu Targi 4.0.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać na adres: info@polfair.com.pl do dnia 31 marca br. W tytule wiadomości e-mail trzeba napisać: Zgłoszenie do konkursu Targi 4.0.

Regulamin konkursu Targi 4.0. dostępny jest na stronie: https://polfair.pl/targi-4-0-konkurs-dla-studentow/

Patronat nad galą wręczenia nagród:
➡️ Jarosław Gowin Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Patronat:
➡️ Krajowa Izba Gospodarcza
➡️ Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club

Patronat medialny:
➡️ Perspektywy.pl
➡️ Radio Afera
➡️ OOH magazine

Nagrody ufundowali partnerzy konkursu:
➡️ Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
➡️ Grupa MTP
➡️ EcatExpo
➡️ SQM quality multimedia!
➡️ superexpo.com
➡️ Extend Vision • stoiska targowe
➡️ Targi Kielce S.A.
➡️ Targi w Krakowie (właściciel EXPO Kraków)
➡️ Partner Exhibitions Stands

 

 

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ