Zrób zakupy świąteczne na targach!

Zrób zakupy świąteczne na targach!

PODZIEL SIĘ

1-3 grudnia 2017 obędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych co roku przyciąga tysiące ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty świąteczne!

W tym roku organizatorzy zapraszają do trzech stref. W ART & CRAFT  będzie można znaleźć przedmioty wykonane przez artystów oraz  rzemieślników – wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo. Strefa FASHION – BEZLIQ to z kolei przestrzeń dla młodych projektantów mody, którzy wcześniej uczestniczyli w Targach Mody Poznań. Tutaj będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży. Ostatnia strefa to MATERIALS – tu zaprezentowane będą artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

MOC ATRAKCJI

W ramach Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbędą się także liczne warsztaty i pokazy. W tym roku uczestnicy Festiwalu będą mogli uczyć się nowych technik artystycznych, podczas spotkań z wystawcami. Organizatorzy zapraszają także Poznaniaków do wspólnego klejenia świątecznego łańcucha.  Każdy może zrobić swój fragment w domu i dołączyć go do Poznańskiego Łańcucha Świątecznego.

UNIKATOWE PREZENTY

Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

Szczegółowe informacje dotyczące Festiwalu dostępne są na stronie: www.festiwal.mtp.pl.

 

 

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ