10 powodów, dla których WARTO odwiedzić Targi MEBLE POLSKA

10 powodów, dla których WARTO odwiedzić Targi MEBLE POLSKA

PODZIEL SIĘ

Kupcy z ponad 70 krajów zapowiedzieli swój udział największych w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA oraz towarzyszących im biznesowych Targach Wnętrz HOME DECOR, które odbędą się w dniach 21-24 lutego 2023.

Dlaczego warto zarezerwować sobie przynajmniej jeden dzień i wybrać się na targi?

1.Nowości, nowości, nowości

Firmy, które prezentują swoje oferty na targach, oprócz stałej oferty prezentują również nowości. Targi MEBLE POLSKA to największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego, podczas których wystawcy jak zwykle przygotowali wiele nowych, ciekawych i prototypowych kolekcji na kolejny sezon sprzedażowy.

  1. Różnorodna i bogata ekspozycja

Zakres tematyczny targów obejmie produkty ze wszystkich segmentów cenowych: meble tapicerowane, meble skrzyniowe z płyty meblowej oraz z litego drewna, krzesła i stoły oraz materace i o wiele więcej.

  1. Nie tylko meble

Jak co roku Targom MEBLE POLSKA towarzyszyć będą biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR. Targi te dedykowane są dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Na ekspozycji zobaczyć będzie można nowe kolekcje dekoracji stojących i ściennych, oświetlenia, tekstyliów i dywanów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

  1. Oszczędność czasu i pieniędzy

Czas i pieniądz w aktualnym świecie są na wagę złota, a uczestnictwo w targach pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić jedno i drugie. Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem mnóstwa firm w jednym miejscu i czasie.

  1. Bezpośredni kontakt i miejsce dla biznesu

Targi to jedyne narzędzie marketingowe, które łączy szczegółową prezentację firmy i jej produktów z bezpośrednim kontaktem z klientami. Targi to przestrzeń do robienia biznesu i generowania nowych kontaktów. To właśnie na targach masz szansę nawiązać kontakty, które napędzą Twój biznes, spotkać liderów rynku oraz firmy stawiające na innowacyjność, rozwój i trwałe relacje biznesowe.

  1. Przegląd rynku

Co na pewno ucieszy wszystkich odwiedzających Targi MEBLE POLSKA, to różnorodność wystawców. Każdy, kto pojawi się na targach w dniach w dniach 21-24 lutego 2023 r. będzie pod ogromnym wrażeniem, zarówno ekspozycji wystawienniczej, jak i oferty wydarzeń towarzyszących, w tym konferencji, prelekcji i stref specjalnych.

  1. Coś dla wystawców, coś dla zwiedzających

Dla wystawców targi MEBLE POLSKA są wyjątkową okazją do prezentacji i sprzedaży najnowszych propozycji rynkowych handlowcom z całego świata.

Dla zwiedzających targi MEBLE POLSKA stanowią największą na świecie prezentację oferty polskiego przemysłu meblarskiego.

  1. Trendy

Kolejny czynnik na wagę złota to dostęp do trendów na kolejne sezony. Targi to miejsce gdzie warto udać się w poszukiwaniu inspiracji i najnowszych trendów, które już niedługo będzie można zaobserwować w polskich domach, czy lokalach użytkowych.

  1. Wydarzenia towarzyszące

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, we współpracy z Grupą MTP, przygotowała szereg interesujących wykładów i prelekcji. W ich trakcie będzie można poznać m.in. światowe trendy rozwoju sprzedaży w branży meblarskiej, dowiedzieć się jak zarządzać treściami produktowymi, co stanowi klucz do rozwoju kanałów sprzedaży w branży meblarskiej, jak na podstawie analizy danych biznesowych podejmować właściwe decyzje, by zaoszczędzić oraz jak eksportować swoje produkty do USA i Kanady.

  1. Liczby robią wrażenie

Targi MEBLE POLSKA w 2022 odwiedziło 11.491 osób z 71 krajów, 53% zwiedzających pochodziła z zagranicy. Czy nadchodząca edycja pobije tę ubiegłoroczną? O tym dowiemy się już niebawem!

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ