1000 gwiazd na metr kwadratowy

1000 gwiazd na metr kwadratowy

PODZIEL SIĘ

Jedyny kierowca sportowy na świecie, który prowadzi stopą, 67-latek, który przepłynął kajakiem z Lizbony na Florydę oraz najsilniejszy człowiek w Polsce wśród materiałów budowlanych Tylko te 3 przypadki udowadniają, że Targi, niezależnie od tego, czy są branżowe czy konsumenckie, to nie tylko miejsce kontaktów biznesowych, ale także przestrzeń do niezwykłych spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Artyści, aktorzy, dziennikarze, sportowcy, politycy, pisarze, osobistości świata kultury oraz pasjonaci rozmaitych dziedzin. Oni chętnie pojawiają się na Targach.

„Niemożliwe staje się możliwe”

bartosz ostałowski
Bartosz Ostałowski

Hasło reklamowe z kampanii Adidasa doskonale oddaje charakter tego niezwykłego człowieka. Wielki pasjonat motoryzacji, którego marzenia o sportowej karierze przekreślił koszmarny wypadek, w którym stracił obie ręce. Rok po tym zdarzeniu nauczył się jeździć autem kierując… lewą stopą. Ale na tym nie poprzestał. Upór i determinacja doprowadziły go do czołówki polskich drifterów! Bartosz Ostałowski – jedyny taki kierowca na świecie prezentował swoje niebywałe umiejętności podczas MOTO SHOW w Krakowie – największego motoryzacyjnego wydarzenia na południu Polski organizowanego przez Targi w Krakowie.

67 latek, który przepłynął ocean… kajakiem

aleksander doba
Aleksander Doba

W gronie niezwykłych gości targowych nie mogło zabraknąć Aleksandra Doby. Emerytowany inżynier dokonał rzeczy niesłychanej. Na żółtym,  7-metrowym kajaku  Olo przepłynął 13 tys. km, pokonując trasę z Lizbony… na Florydę! Nie zatrzymały go ani warunki pogodowe, ani własne słabości. Jego wyczyn podziwiał cały świat, czego wyrazem jest ponad pół miliona głosów oddanych w plebiscycie na podróżnika roku National Geographic. Zwyciężył w sposób spektakularny, bo jeszcze żaden z laureatów w historii nie osiągnął takiego wyniku. Doba był gościem specjalnym Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu.

Strongman w składzie… budowlanym

mariusz pudzianowski
Mariusz Pudzianowski

Wyjątkowi, zaskakujący goście to nie tylko domena targów dla szerszej publiczności, ale także branżowych. Jednym z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej są Targi Budma w Poznaniu, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Gwiazdą ich ostatniej edycji był… Mariusz Pudzianowski– najsilniejszy człowiek na świecie, rugbysta, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki MMA spotkał się ze zwiedzającymi na stoisku firmy Blachy Pruszyński, której jest ambasadorem.

Przykładów można by mnożyć. Gwiazdy spotkamy nie tylko na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, ale także na wielu branżowych. Chcesz je spotkać? Udaj się Targi.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY