35. edycja targów ENERGETAB

35. edycja targów ENERGETAB

PODZIEL SIĘ

Ponad 350 wystawców z Polski, 11 krajów europejskich, Chin i Brazylii zaprezentuje się w dniach od 13 do 15 września br., na terenie firmy ZIAD Bielsko-Biała SA swoje najnowsze produkty w zakresie budowy i osprzętu sieci elektroenergetycznych WN i nN, stacji transformatorowych WN, aparatów i systemów pomiarowych, automatyki i sterowania, oświetlenia przemysłowego i drogowego, systemów informatycznych i telekomunikacyjnych oraz wielu innych specjalistycznych maszyn i urządzeń. Znacząca część ekspozycji to urządzenia i aparatura związana ze stosowaniem odnawialnych źródeł energii. Będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie paneli fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, pomp cieplnych i magazynów energii, a także falowników i układów automatyki związanych z tymi technologiami. W Strefie Elektromobilności oprócz różnych modeli samochodów elektrycznych prezentowane będą stacje ładowania, a w Strefie Praktycznych Pokazów – innowacyjne technologie sieciowe.

Targom towarzyszyć będą konferencje, których tematyka dotyczyć będzie aktualnych problemów związanych z transformacją energetyczną i zwrotowi „ku zielonej energii” – na przykład na temat wielkoskalowych i przemysłowych magazynów energii (13.09.2022r.) czy fotowoltaiki (14.09.2022r.).

Problemy poruszane podczas konferencji i prezentacji promocyjnych powinny zainteresować nie tylko specjalistów związanych zawodowo z energetyką, ale także indywidualnych prosumentów czy przedstawicieli regionalnych samorządów poszukujących możliwych do zastosowania rozwiązań prawnych i technologicznych zmniejszających koszty drożejącej energii elektrycznej.

Spośród zgłoszonych do konkursu na „na szczególnie wyróżniający się produkt”, z trzydziestu dwóch innowacyjnych urządzeń i technologii, jury pod przewodnictwem Dyrektora Instytutu Energetyki – dr hab. Tomasza Gałki nagrodzi te najciekawsze bardzo prestiżowymi pucharami  i medalami.

Do zapoznania się ze szczegółami programu targów, konferencji i prezentacji promocyjnych wystawców zapraszamy na stronę www.energetab.pl

Partnerem Strategicznym jest TAURON Dystrybucja S.A.

Wstęp na targi jest bezpłatny – dla uniknięcia kolejek przy wejściach wskazana jest wcześniejsza internetowa rejestracja zwiedzających https://rejestracja.energetab.pl/

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ