Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce: Mamy wiele potwierdzonych marek, które będą...

Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce: Mamy wiele potwierdzonych marek, które będą z nami podczas jesiennej edycji Agrotechu

PODZIEL SIĘ
Rzesze rolników co roku odwiedza Targi Kielce, aby zobaczyć sprzętowe nowości podczas wystawy Agrotech. Tegoroczna wydarzenie, wyjątkowo odbędzie się od 8 do 10 października. Dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce opowiada o historii Agrotechu, o znaczeniu tego wydarzenia dla branży oraz niefortunnych dniach marca 2020 roku.

argi Agrotech to historia polskiego rolnictwa. Tworzycie ją już ponad ćwierć wieku.

W 1995 roku, kiedy Tragi Kielce organizowały pierwszy Agrotech nie było wielu wystaw tego typu w Polsce. Jednak nasz upór, determinacja i przekonanie, że polscy rolnicy potrzebują miejsca, w którym będą mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami, poznać nowinki technologiczne, a także otrzymać wiedzę na temat rewolucyjnych rozwiązań stosowanych poza krajem, sprawił, że z kilkudziesięciometrowej wystawy, dziś mówimy o jednej z największych w naszej części Europy.

Agrotech był prekursorem kompleksowej prezentacji techniki rolniczej – od światowych marek, po krajowe firmy. Dziś tego typu wydarzeń, skierowanych do rolników, jest ponad 150 w ciągu roku. Wiem jednak, że AGROTECH już na stałe wpisał się w historię polskiego rolnictwa, cieszy się uznaniem w Polsce i poza granicami. Wiele znanych firm wpisuje wydarzenie w Targach Kielce w plany marketingowe, wybierając nasze doświadczenie i renomę Agrotechu. Ale to, co dla nas równie ważne – cenią go rolnicy tłumnie odwiedzający Kielce.

Całość materiału  – ECHO DNIA

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ