Dekoracje nie tylko od święta

Dekoracje nie tylko od święta

PODZIEL SIĘ

Wielkie święto branży dekoratorskiej i największe wydarzenie, podczas którego producenci oraz importerzy dekoracji mają okazję do spotkania z przedstawicielami sektora florystycznego, właścicielami centrów ogrodniczych, menedżerami sieci DIY czy galerii homingowych. Targi Special Days odbędą się w dniach 25-28 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wyjątkowe dni w roku – święta obchodzone tradycyjnie od lat i nasze własne, prywatne – wymagają odpowiedniej oprawy. Na targach Special Days pojawi się szeroka gama ozdób, które czynią ważne dni jeszcze piękniejszymi.

Targi Special Days to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego branża dekoracji świątecznych i całorocznych spotyka się z florystyką. Tworzenie niecodziennych rozwiązań i coraz większa dbałość o estetykę otaczającej nas rzeczywistości czynią z branży dekoratorskiej i florystycznej nieustannie rozwijający się segment rynku. Special Days to największa tego typu impreza w Polsce.

Prezentowana na stoiskach oferta daje szansę poznania aktualnych trendów i rynkowych nowości. Wystawcami targów będą szkoły florystyczne, firmy z artykułami florystycznymi – wstążkami, dodatkami, wazonami etc. Oprócz nich prezentowana jest szeroka gama dekoracji, zarówno tych sezonowych, jak i całorocznych. Ekspozycję wzbogaca program wydarzeń towarzyszących, głównie skierowany do przedstawicieli sektora florystycznego.


Choć ekspozycja targów Special Days łączy pokrewne branże, wyróżnić można kilka segmentów, które scala Strefa Inspiracji, łącząc florystykę i dekoracje w jedną spójną całość. Jest to doskonała przestrzeń do poszukiwania nowych rozwiązań przez dekoratorów, miłośników kwiaciarstwa, organizatorów eventów, czy dystrybutorów branży. Niesztampowa, loftowa antresola w pawilonie 2 zamieni się strefę aranżacji eventowych i ślubnych (od florystyki, po dekoracje), w kilku stylach. To także kilkaset metrów kwadratowych aranżacji do domu, biura czy każdej innej przestrzeni, w której odwaga pozwoli na nieco fantazji.

Targi skierowane są do profesjonalnych zwiedzających, związanych z branżą florystyczną i dekoracyjną. Na miejscu nie będzie można zakupić produktów, oferowanych przez wystawców.

W tym samym czasie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się też targi: Meble Polska, Home Decor i Arena Design.
Strona wydarzenia: www.specialdays.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ