Dub IT! Tuning Festiwal – święto motoryzacji w Targach Kielce

Dub IT! Tuning Festiwal – święto motoryzacji w Targach Kielce

PODZIEL SIĘ
SONY DSC

Ekscytujące pokazy driftu, kilkaset tuningowanych modeli aut z całego świata i luksusowe auta – to tylko część z niespodzianek, które czekają na odwiedzających kolejną edycję Dub IT! Tuning Festiwal. Zapraszamy od 29 do 30 czerwca.

Motoryzacyjne show od lat zrzesza tysiące fanów mocnych wrażeń z całego kraju i zagranicy. Jak co roku, w ramach imprezy zostanie zaprezentowanych kilkaset projektów tuningowych. Zwiedzający będą mogli podziwiać zarówno super szybkie sportowe samochody, jak i klasyki motoryzacji. Tradycyjnie podczas Dub IT! Tuning Festiwal zwiedzający będą mieli do czynienia z niewiarygodną prędkością, długimi poślizgami i walką na centymetry. To wszystko za sprawą emocjonujących pokazów driftu, które jak co roku przyciągnął tłumy zwiedzających.

Ostatnia edycja imprezy przyciągnęła do Targów Kielce 15 tysięcy zwiedzających. Wakacyjną zabawę urozmaicała niesamowita atmosfera wydarzenia oraz specjalna strefa foodtrucków. Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja będzie jeszcze lepsza!

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ