Dzieci mają głos!

Dzieci mają głos!

PODZIEL SIĘ

W słonecznej Italii bambini są sensem życia każdego Włocha, a mamma to najważniejsza osoba na świecie. Włoskie dzieci w pełni uczestniczą w życiu społecznym, rodzice nie szczędzą im przy tym dowodów ich wyjątkowości. W pierwszy weekend czerwca w królestwo dzieci zamieni się Lublin. Podczas premierowej edycji Targów Dziecięcych BABY DAYS w Targach Lublin, w jednym miejscu rodzice zobaczą produkty i akcesoria dla dzieci oraz pokazy mody ciążowej i dziecięcej, wezmą udział w bezpłatnych warsztatach i konsultacjach i usłyszą porady ekspertów. Bo Targi dają więcej!

baby-821627_1920_pixabay_com_24.04.2016

Baby, kids, family – kompleksowa oferta

BABY DAYS to największa w regionie impreza przeznaczona dla rodziców i dzieci oraz środowiska związanego z branżą dziecięcą o charakterze konsumenckim. Wydarzenie jest doskonałą okazją do poznania najbardziej aktualnych trendów. Podczas dwóch dni wydarzenia swoją ofertę zaprezentują m.in.: producenci artykułów dziecięcych (odzieży, zabawek, kosmetyków, produktów spożywczych, akcesoriów, rękodzieła, mebli czy elementów wyposażenia przestrzeni), organizacji oraz ośrodków edukacyjnych, wypoczynkowych, zajmujących się organizacją zajęć w czasie wolnym czy opieką medyczną i specjalistyczną. Ekspozycja zostanie podzielna na trzy strefy tematyczne: baby – oferta dla maluszków, strefę kids dedykowaną nieco starszym dzieciom oraz strefę family przeznaczoną dla całych rodzin.

mom-1312842_1920

Bezpłatne konsultacje i warsztaty

Targi Dziecięce BABY DAYS to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach i pokazach przygotowanych z myślą o najmłodszych, konsultacjach z ekspertami oraz aktywnościach przeprowadzanych na scenie. Wszyscy, którzy dbają o swoje pociechy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach z fizjoterapeutą, pediatrą czy dietetykiem dziecięcym. Ponadto dla uczestników Targów zostaną zorganizowane warsztaty dotyczące bezpieczeństwa dziecka (poprawne użycie fotelików, kurs pierwszej pomocy) oraz chustonoszenia. Specjalnie dla mam przygotowaliśmy zaś pokazy mody dziecięcej i ciążowej. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. W strefie aktywnego dziecka maluchy będą miały możliwość uczestnictwa w kreatywnych zajęciach rozwijających zdolności manualne i ruchowe.

brothers-457237_1920_pixabay_25.02.2016

Spędźcie w Targach Lublin czerwcowy weekend w cudownej, rodzinnej atmosferze.
Więcej szczegółów na stronie: www.baby-days.pl

babydays_logo_przez bezdata

4-5 czerwca 2016 roku!
W godzinach: 9.00-17.00
Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, Lublin

Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ