Egzotyczne zwierzęta na targach

Egzotyczne zwierzęta na targach

PODZIEL SIĘ

Zapraszamy na letnią edycję wydarzenia Exotic Fest. Przyjdź w ostatni weekend wakacji: 27-28 sierpnia 2022 na Międzynarodowe Targi Poznańskie – Pawilon nr 6.

Na powierzchni ponad 6000 m2 można będzie spotkać małe i duże ssaki, egzotyczne ptaki, strefę akwarystyczną, ekspozycję terrarystyczną i dział botaniczny. Będzie można też odwiedzić wraz z dziećmi stoiska edukacyjne i skorzystać z przygotowanych atrakcji i animacji.

Na terrarystycznej mapie Polski zdecydowanie brakowało dużego wydarzenia w Wielkopolsce, które integrowałoby pasjonatów zarówno z kraju jak i z całej Europy – mówia organizatorzy. Poznańskie Dni Zwierząt Egzotycznych oraz Tropical Factory, łącząc siły i doświadczenie, stworzyli Exotic Fest – event kumulujący rozrywkę i edukację oraz profesjonalizm i bogate zasoby wielu znanych firm i hodowców z branży terrarystycznej, akwarystycznej i botanicznej.

Exotic Fest SUMMER odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w sobotę 27 sierpnia w godzinach 10:00- 18:00 oraz w niedzielę 28 sierpnia od 10:00 do 17:00.

Źródło: Grupa MTP, fot. Fotobueno

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ