Elektryczne samochody na Energy Future Week w Poznaniu

Elektryczne samochody na Energy Future Week w Poznaniu

PODZIEL SIĘ

Przyszłość należy do pojazdów elektrycznych. Potencjał rozwiązań e-mobilty będzie jednym z tematów odbywającego się dniach 23 – 25 maja w Poznaniu Energy Future Week. W programie znajdzie się m.in. wystawa samochodów elektrycznych oraz przegląd infrastruktury miast przyszłości przystosowanej do ich serwisowania.

Wystawcy pokażą elektryczne samochody osobowe oraz ich wyposażenie, układy napędowe, baterie oraz systemy zasilania. Zaprezentują możliwości oprogramowania dla e-cars. W strefie e-mobilty znajdzie się także galeria rozwiązań dla infrastruktury miejskiej ułatwiającej korzystanie z elektrycznych pojazdów. Innowacyjny napęd elektryczny z elektrycznym pięciofazowym indukcyjnym silnikiem, zaprezentują  zakłady H. Cegielskiego. Jego premiera miała miejsce w trakcie kwietniowych targów Hannover Messe 2017.

Energy Future Week to cykl wydarzeń skierowanych do branży energetycznej. Jego celem jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii oraz wyznaczanie trendów dla energetyki Europy Środkowo-Wschodniej. To jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce. W ramach wydarzenia odbywają się Targi Energii Odnawialnej Green Power, Targi Energetyki Expo Power oraz konferencje i seminaria branżowe. W Poznaniu swoją ofertę zaprezentuje ok. 200 wystawców. Ubiegłoroczną edycję Energy Future Week odwiedziło 6000 profesjonalistów.

Źródło: www.mtp.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ