Expo Łódź europejskim centrum rehabilitacji

Expo Łódź europejskim centrum rehabilitacji

PODZIEL SIĘ

Targi Medycyny Fizykalnej i  Rehabilitacji są jednym z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. Co roku jesienią swoją ofertę prezentuje ponad 250 wystawców z całego świata. Wśród tysięcy zwiedzających blisko 5000 to specjaliści z różnych dziedzin m.in. lekarze, fizjoterapeuci, dyrektorzy placówek medycznych, przedstawiciele ośrodków odnowy biologicznej i sanatoriów.

Tegorocznym targom towarzyszą konferencje, seminaria i wydarzenia, które należą do najbardziej prestiżowych spotkań środowiska naukowego tej branży w kraju. – Wystawa to największy przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach wymagających opieki. Pokazujemy, że niepełnosprawni mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt‚ który ułatwia im codzienne życie – mówi Paweł Babij, prezes spółki Interservis.

Podczas targów Rehabilitacja prezentowane są najnowsze urządzenia wspomagające diagnozowanie‚ leczenie i rehabilitację. Wystawcy prezentują premierowe produkty: sprzęt i  wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów medical spa.

Odwiedzając targi można zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Dodatkowo chętni mogą poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji odbędą się w Łodzi w dniach 21-23 września br. Szczegółowe informacje na stronie: www.rehabilitacja.interservis.pl.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ