EXPO XXI się zazieleni!

EXPO XXI się zazieleni!

PODZIEL SIĘ

Jubileuszowa 25. edycja Międzynarodowej Wystawy ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE” odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września w Warszawie w EXPO XXI. Hasło tegorocznej edycji ODETCHNIJ ZIELENIĄ zwraca uwagę na ekologiczny i społeczny aspekt obecności roślin w przestrzeni i świadomego jej projektowania dla poprawy środowiska i jakości życia.

Swoją obecność na targach potwierdziło ponad 300 firm z Polski i kilkunastu krajów Europy, Ameryki Południowej i Afryki. Ofertę zaprezentują producenci roślin ozdobnych i owocowych do terenów zewnętrznych i do wnętrz, dostawcy techniki, sprzętu, dekoracji oraz wsparcia produkcji i sprzedaży.

Dla profesjonalistów i pasjonatów

Dwa pierwsze dni targów przeznaczone są dla profesjonalistów – producentów roślin, handlu ogrodniczego, projektantów i wykonawców zieleni, a także florystów. Ostatni dzień wystawy to dzień dla publiczności, hobbystów i pasjonatów ogrodów. Tego dnia – liczne pokazy, prelekcje, spotkania z ekspertami oraz kiermasz roślinnych rarytasów prosto od producentów.

Po raz drugi w Hali 4 w ramach Flower Expo Polska zaprezentowane zostaną kwiaty cięte, doniczkowe i dekoracje. Tu zaprezentują się firmy z Holandii, Niemiec, Kolumbii, Kenii i Włoch.

Nowością w sektorze roślinnym będzie Greenery – hurtowa platforma sprzedaży roślin przeznaczona dla branżowych kupujących, której premiera odbędzie się na Zieleń to Życie. Na powierzchni 1800 m2 w hali 4 zaprezentowany zostanie asortyment roślin, gotowy do zamówień on-line.

25. edycja Międzynarodowej Wystawy “ZIELEŃ TO ŻYCIE” odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września w Warszawie w EXPO XXI. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.zielentozycie.pl

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ