W EXPO XXI najważniejsze wydarzenie sektora fitness i wellness w Polsce

W EXPO XXI najważniejsze wydarzenie sektora fitness i wellness w Polsce

PODZIEL SIĘ

W najbliższy weekend w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się czwarta edycja FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness. Są to największe targi branżowe w tej części Europy i najważniejsze wydarzenie sektora fitness & wellness w Polsce.

FIWE to wydarzenie, podczas którego prezentowana jest bogata gama sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness. To także okazja do spotkania gwiazd i idoli sportowych trenujących m.in. kulturystykę i fitness. Jednocześnie FIWE oferuje przedsiębiorcom i inwestorom przestrzeń do nawiązania kontaktów biznesowych. Targi w roku 2016 odwiedziło ponad 23 tys. osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się 30 tys. zwiedzających.

Wystawcami Targów FIWE są firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacje z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy akcesoriów, wyposażenia klubów fitness, siłowni, klubów i sklepów sportowych, ośrodków rehabilitacyjnych i SPA, a także usługi dla całego sektora fitness & wellnes.

Odwiedzającymi są natomiast deweloperzy i inwestorzy planujący inwestycje w sektorze fitness & wellness, przedstawiciele jednostek samorządowych odpowiedzialnych za inwestycje państwowe, managerowie i właściciele siłowni, klubów fitness, klubów i sklepów sportowych, managerowie i właściciele ośrodków wellness, SPA, hoteli i ośrodków wypoczynkowych , przedstawiciele sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych, przedstawiciele jednostek służb mundurowych, trenerzy oraz osoby zainteresowane branżą fitness.

Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Podczas IV edycji targów odbędą się zawody kulturystyczne Grand Prix FIWE ( Eliminacje do Arnold Classic), Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS Summer edition, zawody Cross Fit LoginLab, zawody Street Workout, a także po raz pierwszy w historii FIWE powstanie strefa dla miłośników sportów walki – Fight Arena, gdzie między innymi będzie można spotkać się z czołowymi zawodnikami mieszanych sztuk walki i boksu zawodowego oraz managerami klubów.

Publiczność zostanie zaproszona do udziału panelach dyskusyjnych i konferencjach przygotowanych specjalnie dla nich – FIWE FANS, FIWE PERSONAL TRAINER oraz FIWE EXPERTS. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów z branży. Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów.

Szczegółowe informacje na temat targów znajdują się na stronie: www.fiwe.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ