Gdy Internet to za mało – Google vs rzeczywistość

Gdy Internet to za mało – Google vs rzeczywistość

PODZIEL SIĘ
źródło: freeimages.com

Zamiast tylko patrzeć, możesz podejść i dotknąć. Zamiast wyobrażać sobie smak, możesz po prostu spróbować. Zamiast klikać w klawiaturę, możesz wytężyć ucho i posłuchać. Dlaczego więc zamiast skorzystać z tych wszystkich możliwości, ciągle korzystasz tylko z namiastki, jaką daje Internet? Zobacz, co tracisz, omijając z daleka imprezy targowe.

1Kontakt

źródło: freeimages.com

Ale nie taki w ścianie, tylko wzrokowy albo biznesowy. To właśnie je możesz w ciągu zaledwie kilku minut nawiązać z wystawcami, klientami czy zwiedzającymi dowolne Targi. Uścisk rąk, wymiana wizytówek i biznes od razu staje się prostszy –  i dla klienta, i dla sprzedawcy.

2Negocjacje

źródło: freeimages.com

Wyszukiwarka internetowa powie Ci gdzie są promocje i który sklep daje najniższą cenę, ale spróbuj wynegocjować z nią dłuższą gwarancję, darmowy transport czy dodatkowy rabat – negocjacje z maszyną to rzecz niemożliwa. Na szczęście na Targach negocjacje to jedna z rzeczy najprzyjemniejszych 😉

3Brak pomyłek

źródło: freeimages.com

Pod Twój dom podjeżdża kurier, wysiada, niosąc wyczekiwaną paczkę. Przychodzi, zostawia, odwraca się i znika, a Ty w paczce znajdujesz zupełnie coś innego niż docelowy produkt! Brzmi znajomo? Jeśli nie, jesteś szczęściarzem. A jeśli tak, nie martw się – pomyłki i błędne dostawy, to niestety częsta domena internetowych sprzedawców. Idąc na Targi masz pewność, że kupujesz konkretny towar. Po co ryzykować?

4Czas na dotyk

Zdjęcia w Internecie można powiększyć. Można je też obracać i przechylać pod kątem. Można na nie patrzeć godzinami… Ale po co tylko patrzeć, skoro można po prostu przyjść na Targi i dany produkt również dotknąć czy przetestować? Odkryj dodatkowe funkcje, poczuj na własnej skórze fakturę czy ciężar. Rozwiej wszystkie wątpliwości związane z zakupem dzięki spotkaniu w 4 oczy.

5Ktokolwiek wie…

Zamiast czytać parametry i wytyczne, albo przeszukiwać fora w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania, zdecyduj się na odwiedzenie Targów i rozmowę z wystawcami. Tylko oni znają swoje produkty na wylot i są w stanie odpowiedzieć na każde związane z nimi pytanie. No chyba, że spróbujesz zadać jakieś wyjątkowo wnikliwe lub wredne 😉

6Miejsce spotkań

źródło: freeimages.com

Odwiedzenie Targów to również świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Wyprawa na targi zoologiczne czy targi turystyczne nie tylko pozwolą zapoznać się z branżowymi nowościami, ale również pomogą zamienić nudny weekend w fascynujący czas spędzony na zgłębianiu swojej pasji.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY